01 апреля 2013

Какая сейчас погода в Тернополе? В пуховике нормально ходить?

Подумывающая 01 апреля 2013
цілком нормально.якщо це пуховик,а не тоненька курточка)
зараз +3
трішки вітряно.похмуро.вдень сонячно було.але вітер холодний.
Мексиканочка 01 апреля 2013
так можна, в демі ще буде прохолодно
автор Бабульция 01 апреля 2013
Ответ дляCrazy_Squirell
цілком нормально.якщо це пуховик,а не тоненька курточка)
зараз +3
трішки вітряно.похмуро.вдень сонячно було.але вітер холодний.
Вы не знаете, маршрутки на Черновцы нормально ходят? Там прочистили дороги?
Подумывающая 01 апреля 2013
Ответ дляБабульция
Вы не знаете, маршрутки на Черновцы нормально ходят? Там прочистили дороги?
ні,я далеко від автовокзалу живу,тай транспортом не особливо користуюсь тому,на жаль сказати нічого не можу...вибачайте...