Астоновитесь!• 12 мая 2024

Зрада …

Буду писати на суржику …
Чоловік мене зраджував , рік розповідав що тр я собі вигадую і вони просто колегі . Рік який мене довів до психозу . Коханка дзвоне мені і пише … віддай його … а він то вона дурна вигадала , ч тальки тебе кохаю
В його компі знайшов 358 фото і відео , фу , там тупо їх порно ((( рік знимав . Вигнала , розбила машину ( спальну ) а потім фото переслала родичам і чоловіку той … який два дні мені писав що в них вільні стосунки і я дура , яка саме він приїде і опусте … таке лайно лив , поки не заблокувала
Вчора вкоротив собі віку ….
Я винна ????
Безпорадна Кроко• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Звинувачує мене
Шліть його відкритим текстом. Скажіть, що вони з коханкою не лише її чоловіка довели, а й вас хотіли, та не вийшло і не вийде.

автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
де повсюди? якшо автор в дворі приватного будинку машину побила або в гаражі, то які камери? та навіть не кожен провулок камерами охоплений
Та воно навіть у Тік ток виставив шо йому дрон кирпича скинув , то бачили 5000 людей вже
Бавовнятко• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
який дрон, якого кірпіча, куди скинув, хто виставив?
питань більше ніж відповідей
Борисфенка• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Чим ви там всі обкурилися?
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
А вчера подзвонив дитині і сказав передай , її фото зробили сплю справу , людина повісилася
sur_sur• 13 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
питань більше ніж відповідей
Ну, на суржику ж
Обнемашечка• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
Ну най собі рахують, можуть і в суд подати.
Біжіть від того стада збоченців.

Безпорадна Кроко• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Скажіть козлу, що фото не ваші, а його.
Полюю на дрони• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Звинувачує мене
Хай себе звинувачує🤦‍♀️ не дозволяйте далі себе газлайтити, дистанціюйтесь. Зробіть щось для власного відновлення, за потреби зверніться до психолога
оксюморон• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
Действительно это же вы изменяли и шашни крутили год Мы не знаем, что у того мужа с психикой, но если его поступок из-за ситуации с изменой, то вина полностью на его женушке и вашем муже
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Вона мені погрожує , її фото то стаття 😞 вже написала на загал
автор Астоновитесь! • 13 мая 2024
Я так рощумвю буде заява
Безпринципова• 13 мая 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Блин, а я на СВОЙ телефон вчера СВОЮ фигуру ню снимала. Шо, бежать удалять, а то по родственникам пойдет?
Если знают двое, значит знают все.
Бегите, удаляйте, а то сын разошлет одноклассникам
Безпорадна Кроко• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Йдіть завтра до толкового юриста, вони вас намагалися довести до того ж, до чого довели того мужика. До того ж від нього були погрози. Найкращий захист - напад.
Безпорадна Кроко• 13 мая 2024
І ще, можна в лікарню звернутися, у вас через них нервовий зрив, моральна травма.
Аноним ФЕЯ• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Чоопвік той
Вы не виноваты в его суициде.. Виноват он сам, что принял такое решение и его гулящая жена, что его к этому подтолкнула. А вы просто глупо по отношению к себе поступили, что терпели гулящего мужа целый год. Ну ведь давно поняли , что он вам изменяет, но прятали голову в песок.
Аноним ФЕЯ• 13 мая 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
То не пішов. Автор вигнала.
У мене інше питання - коханка була заміжня і просила автора віддати чоловіка....
Куди б вона його потягла? Додому до себе?
А може привела ,а чоловік і того.... потім
Ну муж же коханки писал автору, что у них свободные отношения. Значит можно было и любовника в дом привести ) Сочинение на троечку конечно
Оце фіфа• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Яке кончене, я так розумію дитина у вас вже доросла, батька послати може далеко?
Аноним ФЕЯ• 13 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви не мали права лізти до тієї людини
Чего это она не имела права ? Коханка же лезла и в семью автора и к ней лично, названивая ей. Так что и автор имела полное право поделиться информацией с мужем коханки)

Аноним ФЕЯ• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я так рощумвю буде заява
Ну и скажете, что тот муж сам просил прислать ему фото и видео. и до самоубийства его довели измены жены . И вообще коханка открыто изменяла мужу и гнобила его, потому и полез в петлю.
Фима Собак• 13 мая 2024
Кстати да, автор. Не поскупитесь, пройдите именно экспертизу у психиатра и подавайте на обоих в суд за моральный ущерб. С экспертизой и хорошим адвокатом у вас все шансы. Как говорится, с поганой овцы хоть шерсти клок. Ну и им жизнь попортите. Суды могут длится долго.
Освічую темряву• 13 мая 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Якої мови у вас суржик?
Заржала на весь стояк в туалете
ЖаннаНеАгузарова• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вони рахують що я його довела до цього
Тобто, вони трахались, а винні ви?
Освічую темряву• 13 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну ви і правда ку-ку. Розбиралися б зі своїм чоловіком. Нахіба ото слати всім ті фото? Не знаю, може через те, як ви думки висловлюєте, але мені прям не шкода вас чомусь. Ну зраджував чоловік, пішла від нього, баста. А не оце все лайно...
Та нееее. То гівно б потім всім розсказував яка він порядна людина а жінка його вигнала. Все правильно зробила.
Освічую темряву• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Якщо йому так жалко того мужика нафік він тр.л його жінку? То може якби він туди пісюна не сунув то всі були б живі здорові?
Освічую темряву• 13 мая 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я так рощумвю буде заява
Найміть адвоката. Вам нічого не буде 200%
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Яке мали право на це?
А де написано, що не мала права на це?
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
А мужик в чём виноват? Может ему вообще эта правда не впала?
А авторка в чому винна? Їй теж взагалі нічого не впало, ні правда, ні кривда, ні потрахушки.
Всех анонимов аноним• 13 мая 2024
Ну і чого ви добилися? Місце звільнилося, тепер ваш по легенькому зайде у нове сімейство.
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Автор не симетрично влізла, бо вона ще і родичів приплела. Якби просто факт зради розповіла тому чоловіку, це одне. І ніхто б її ні в чому не винив, навіть якби все так закінчилосяяк зараз. Але на весь світ ті фото виставляти - це вже зовсім інше.
Чому інше, що вона порушила? Які такі правила? Закони? Закидони? Заскоки?