ПешитеБесАшипок• 11 июня 2015

Как связаться с валмартом по чату?

Девочки, кому не тяжело, тыкните меня носом, как с валмартом по чату связаться, несколько раз удачно связывалсь, а это все перерыла не могу найти связь по чату. Спасибо всем большое.
Выручалка• 11 июня 2015
О, послушаю
мне тоже надо

автор ПешитеБесАшипок • 11 июня 2015
Ответ дляВыручалка
О, послушаю
мне тоже надо
уже глаза сломала, но только почта и телефон
Mama Sofii• 11 июня 2015
http://help.walmart.com/app/answers/detail/a_id/77...
Mama Sofii• 11 июня 2015
For Walmart.com orders or website questions:
Email Walmart.com
Contact Walmart.com

там есть кнопка Лив Чат
автор ПешитеБесАшипок • 11 июня 2015
Ответ дляMama Sofii
Email Walmart.com
Contact Walmart.com

там есть кнопка Лив Чат
может у меня на работе что-то с браузером не то, кнопку в упор не вижу)) спасибо Вам дома попробую.
автор ПешитеБесАшипок • 11 июня 2015
Ответ дляMama Sofii
Email Walmart.com
Contact Walmart.com

там есть кнопка Лив Чат

Contact Walmart.com

Print Email

If you´d like to contact Walmart.com Customer Service regarding website or order questions, we offer these contact options:

Phone: Support is available between 6:00 am to 12:00 am central / 4:00 am to 10:00 pm pacific. To speak with a representative call us at (800) 966-6546.

Email: Submit your question via our Email Us web form, and one of our associates will respond to your inquiry via email within 24 hours.

Was this answer helpful? Yes No

Related Topics
Problems With Your Order
Contact Lenses FAQ
How to Order Contact Lenses
Contact a Walmart Marketplace Retailer
Return Policy