15 июля 2015

Девочки кто пользуется тушью мери кей? какая там хорошая? хочу попробовать

ЦыбаФу 15 июля 2015
’Сенсация’, моя самая любимая тушь
Клептоманка 15 июля 2015
Ответ дляХуАнита
’Сенсация’, моя самая любимая тушь

++ отличная тушь, поддерживаю.
автор Доставучая 15 июля 2015
Ответ дляХуАнита
’Сенсация’, моя самая любимая тушь

а она не быстро высыхает?
Levskaya 15 июля 2015
и моя!!!!не сохнет очень долго! только на первых порах она жиденькая, очень. красишь - -только цвет добавляет, ничего больше. если свежая. а потом чуток застывает - -и шикарные ресницы. у менятак...пользуюсь с 2001 года
наталка 77-77. 15 июля 2015
сколько она стоит? Сенсация???
автор Доставучая 15 июля 2015
Ответ длянаталка 77-77.
сколько она стоит? Сенсация???

160 в среднем
Подставка для припева 15 июля 2015
только сенсация!!!
Куплю орехи 13 августа 2015
Привіт, можливо вас зацікавлять парфуми з розпродажа, а може Вам потрібна туш чи мінеральна розсипчаста пудра,до кінця серпня ШИКАРНИЙ розпродаж!!!!!
Наприклад: Парфумована вода Velosity 285 грн. замість 555, що по каталогу!!!
Парфумована вода Thinking of You лише 303 грн., замість 590 грн., що в каталозі!
Парфумована вода Elige 357 грн. замість 695!!
ПАРФУМОВАНА ВОДА Bella Belara по акційній ціні 323 грн. замість 625!
High Intensity™ Sport™ ціна по каталогу 710 грн, а по акційній ціні 365 грн!
True Original ціна по каталогу 695 грн, а по акційній ціні 360 грн!
або ж , встигніть придбати тільки до цінця СЕРПНЯ Мінеральна розсипна пудра Mary Kay® 140 грн.
Тон: Слонова кістка 1, Слонова кістка 2, Беж 0,5, Беж 1!!!
Туш Сенсація ціна 150 грн