Не фонарь• 23 июля 2015

Багаті покупці заходьте.

Вчора у мене було 57 продаж. Товар у мене дуже дешевий. Але кожна друга, котра купляла пише "зробіть знижку 3грн, не вистачає на карті! або "вже 2 тижні не було продаж уступіть хоч щось", або " товар не підійшов по кольору, чоловік в лікарні поверніть за ваш рахунок". Я тут продаю вже 3 роки. Ну думаю, ну де ж ті багачки ходять, що тут на Советчице сидять зранку до ночі і фукають, коли хтось щось дешеве купляє? Багачки заходьте або вже перестаньте давити на жалість за 3грн.
Кисельная барышня• 23 июля 2015
Поднимите на 10грн. цену и уступайте эту 10-ку... Ситуация у людей ухудшается( Я тоже чаще стала торговаться((

автор Не фонарь • 23 июля 2015
Ответ дляКисельная барышня

по тому що тут пишуть, що купляють шафи по 30 000 дол не скажеш. що у людей ситуація погіршується.
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Тут вчора була тема про фарбу, що автор переплатила 28грн і хотіла повернути. Там в темі відписувалась мадам одна типу ви жлоб... але я її впізнала по аві. Вона кожного разу у мене бере речі по 45грн і просить знижку 5%. А тут з себе багату корчить.
ИМХОля• 23 июля 2015
Так смотря что за товар. Я вчера Монталь купила и нужно было срочно сделать отливант для подружки. Зашла в маркете в отдел духи на разлив, чтобы купить атомайзер. А так как он без их духов не продавался, я оплатила минимум тех духов, без реального отлива. Удивилась цене - 3 грн. за 1 мл, против 3000 за 100 мл Монталь. Хотя и то, и то парфюм. Но первый я бы не взяла и даром.
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Або ще була одна мадам, писала тут, що їй на їжу в місяць йде 25 000грн. А в мене найдешевший товар бере і завжди клянчить знижку.
Кисельная барышня• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь

Ну может те, кто за 30 покупает, раньше за 80 могли себе позволить... Ну, а вообще, конечно не у всех ж.па, естесть те, у кого дела идут нормально и даже хорошо.
Кисельная барышня• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь
Ну знаете, писать можно что угодно))) Ну и есть, конечно, жадные очень..
ПешитеБесАшипок• 23 июля 2015
Автор, смешная вы. Раз это вас ’парит’ - это ваши проблемы, все у нас в голове. Вам уже писали - поднимите цену, хоть на эти 3 грн и делайте скидки. И еще улыбнуло - зачем было в этой темке писать про 57 продаж? Я сама продавец. Очень мало девочек, которые торгуются. Делаю выводы - дело в вас.
ИМХОля• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь
А вы покупателей переписываете и потом по Советчице отслеживаете?
Вот поэтому я всегда под анонимом пишу. А то потом и скидки не допросишься у продавца

ПешитеБесАшипок• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь
это ни о чем не говорит. Поедьте в соседнюю Европы - там большинство такие. Получают тысячи евро и будут экономить центы.
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Ответ дляПешитеБесАшипок

Не буде я піднімати. Тут конкуренти є. У мене ціни найнижчі серед всіх. Мені так норм. Для чого тут випендрюватися, що я така крута, а на ділі пів год тобі мозг сплавляє за 3грн
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Ответ дляПешитеБесАшипок

А для чого когось обгаджувати, що хтось жлоб або дешеві речі купляє?
ПешитеБесАшипок• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь

ну и что? я вообще внимание на это не обращаю. И повторюсь - у меня это оооочень редкий случай, когда торгуются. Впрочем, для меня 3 грн. уступить вообще не проблема.
ПешитеБесАшипок• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь

то их дело. Один обгадил, а вы на 100 человек это все перенесли.
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Ответ дляИМХОля

Або був такий випадок. Брала у мене жінка 10шт одних речей. Лумаю, вона перепродує потім. Просила уступити. Я уступила. А коли я в неї купляла, то ні грн не захотіла уступити. Тепер нікому ніяких уступок.
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Ответ дляПешитеБесАшипок

Я вчора просто дійшла висновку, що не варто нікому робити добре. Я завжди витрачаю свій час, міняю, повертаю. Але раз тут одні багаті сидять, то не буду йти на поступки. І ніяких тепер знижок і акцій!
ПушАпница• 23 июля 2015
А что у вас за товар интересно?))
Я не торгуюсь , покупаю за указанную цену, но только то, что мне нужно)
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Ми просто такі егоїсти. В когось, то би видерла останнє. А сама коли просиш знижку і пишеш, що ви у мене купляли пише ’не морочте мені голову’. Та ні, то ні.
ИМХОля• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь

У меня такое впечатление, что вы разговариваете сама с собой.

Гага Газу• 23 июля 2015
Я купую тут люксову косметику у перевірених дівчаток і НІКОЛИ не торгуюсь... І дуже приємно отримувати в посилочці милі подаруночки (недешеві, а також з люксу!)
автор Не фонарь • 23 июля 2015
Ответ дляИМХОля

Ваші враження- ваші проблеми.
ИМХОля• 23 июля 2015
Ответ дляНе фонарь

Ваші враження- ваші проблеми.
То же самое могу сказать и вам.