Dzvina_Dzvinochok• 06 августа 2015

Антибіотики і діти. Медики, зайдіть будь-ласка

Ситуація така: Вчора в обід дитини 2 роки піднялась висока температура 39,7. Збивалась важко, жарознижуючі діяли не довго. Викликала лікаря. Симптомів окрім сильно червоного горла не було, ні сопель, ні кашлю. Тому призначила Орасепт, Лісобакт та розу з цукром розтерту. Ми все виконували + збивали температуру. Вночі вище 38 не піднімалась, збивати не було потреби. Ще раз зранку дала Панадол, бо була 38,5 і все. Зараз спить. 37,6. Але в горлі, на мигдалинах почали з"являтись білі нальоти. Крім того в старшого сина 4 роки 2 години тому також 39,5. Горло не надто червоне, але побачила одну крапочку нальоту. Проконсультувалась по телефону з тою самою лікаркою. Призначила обом все те, що вчора + ще старшому Інгаліпт та антибіотик Ормакс. Каже, що швидше всього вірусне, але жартувати з нальотами не варто. Цей лікар не призначає антибіотики просто так, принаймі раніше такого не було. Але мене беруть сумніви, що без аналізів.
Порадьте як поступити? Почати приймати антибіотики , чи все-таки дочекатись завтра та здати аналізи, я вагаюсь.
lilysik23• 06 августа 2015
ангіна лукується тільки антибіотиком!

Finik-Figa• 06 августа 2015
ангину без антибиотиков не лечат! у вас что есть лишние дети чтоб одним вы могли пожертвовать
Mlstery88• 06 августа 2015
100% только антибиотиком, и только - запустите без антибиотика-пройдет, но последствия на всю жизнь остаются!!! Никакие лечения по типу Каланхое в нос, а мед в горло-не вылечат у дитя ангину!!!
coloritka• 06 августа 2015
у детей скорее всего ангина

без АБ не обойтись
автор Dzvina_Dzvinochok • 06 августа 2015
Власне боюсь запустити, але вона сказала, що швидше за все це вірусна ангіна. Я б не вагалась, але виглядає на те, що молодшій сьогодні легше, температура не така висока.
Mlstery88• 06 августа 2015
Ноо... Ормакс в инструкции много чего не хорошего написано! Может проконсультироваться с доктором о замене антибиотика!?
ElenaOs• 06 августа 2015
Если белый налет, то это не вирусное, а бакТериальная гнойная ангина, которая лечится ТОЛЬКО антибиотиком.
танк 300• 06 августа 2015
У меня у старшего после ОДНОЙ ангины с сердцем плохо!ПРолапс ментрального клапана.
Натали_84• 06 августа 2015
Если ангина - то антибиотик нужен. А если просто вирус - то зачем пичкать лишний раз АБ, я бы на вашем месте с утра сдала бы анализы - уже в обед будет все известно, тогда уже и примите решение!

ElenaOs• 06 августа 2015
Автор, еще обязательно после выздоровления через 10-14 дней сделайте бакпосев горЛа и обязательно ЭКГ, Ангина часто дает осложнения:(
Мирослава В.О• 06 августа 2015
белый налет еще ни о чем не говорит. сдайте анализ крови и по нему уже видно будет вирусное это или бактериальное
В старшого бували нальоти не раз. Але Ангіну жодного разу не ставили, а вірус. Аналізи навіть якщо візьмуть з горла, то чекати потрібно.
Але переживаю, тому, що настільки висока температура, раніше такого не було.
Тому напевно зараз йду в аптеку...
MAMAILLI• 06 августа 2015
Лікую біопароксом, це спрей з антибіотиком 4 дні тому у дитини теж піднялась температура 38,7, 2 дні 4 рази в день побризкала і вже другий день темп немає. і сама теж лікуюсь ним. Взагалі ангіною хворієм дуже часто. Але аналізи здати потрібно.
Ответ дляMAMAILLI
А були нальоти ?
Мирослава В.О• 06 августа 2015
Ответ дляПодставка для припева
Тому напевно зараз йду в аптеку...

да не с горла, а обычный анализ крови с пальца общий
Крім того антибіотик тільки на 3 дні. Наскільки я знаю, ангіну довше лікують.
Я ще більше заплуталась. Перепиталась чи потрібно аналізи, лікар відповіла, що ні.
Ответ дляМирослава В.О

На початку захворювання він покаже, що це бактеріальна інфекція?
Мирослава В.О• 06 августа 2015
Ответ дляПодставка для припева

да
zajka12• 06 августа 2015
як каже наша педіатр, от вам антибіотик такий-то, але його дати ви успієте завжди, вона нам виписує, але каже дасте в крайньому разі,якщо ситуація погіршиться

ElenaOs• 06 августа 2015
Автор, не слушайте никаких советов, вам здесь сейчас насоветуют... Делайте так как советует ваш педиатр, иначе вы можете затянуть и просто навредить своему ребенку. Как по мне, так лучше пропить антибиотик, чем потом пол года лечить недолеченую инфекцию.
ElenaOs• 06 августа 2015
Ответ дляПодставка для припева
Потому что если педиатр уверенна что это ангина, у вас нет времени ждать сутки пока будет результат анализа.
Inna Medvetska• 06 августа 2015
білий наліт не говорить ще про ангіну.
і при ангіні температура буде до 40 декілька днів, поки гнійнички не полопають.
а білі крапинки на мигдалинах можуть бути звичайним тонзілітом.