Вездевлазиющая• 07 августа 2015

Недоразвитый инстинкт.

тыц ()
автор Вездевлазиющая • 07 августа 2015

Вечно недо...• 07 августа 2015
у меня реакция на эти сюжеты была - ’тв..ю мать’
buzella• 07 августа 2015
конченные
слов других просто нет
РозаФиалковна• 07 августа 2015
Так это видео, где всё хорошо заканчивается...но есть и с другим концом!!!
Der_Natali• 07 августа 2015
Ответ дляВечно недо...

Аналогично.Припадочные,блин.И себе горя наделают и водителю сидеть из -за таких вот дур.Извините,но других слов не нахожу
Жена брата Админа• 07 августа 2015
Капец ...
автор Вездевлазиющая • 07 августа 2015
Это ПИ...Ц натуральный .
Гербария• 07 августа 2015
та таке є дуже часто.
я постійно бачу як мами з калясками переходячи дорогу спочатку на проїжджу частину виставляють каляску, а потім вже самі виходять і при цьому ніхто мізки не включає і не думає, що із-за припаркованої машини на узбіччі їх просто не видно тим, хто їде на дорозі.
а вчора взагалі була в шоці як то тато чи дідусь чекали прямо на приїжджій частині з дівчинкою років трьох поки зелене світло на світлофорі загориться, хотя в одному кроці від них тортуар.