Фізик-ядерщик заочно• 22 июня в 15:43
Чи доплачуєте вихователеві у державному садочку
Батьки, підкажіть будь ласка, чи є така практика доплати вихователеві за дитину в державному садочку у приватній формі? Розумію, зарплати в них не великі.
Злива інформації• 22 июня в 15:45
Приплыли. Этого еще не хватало.. а потом ноете что всюду хотят взятку
Курочка• 22 июня в 15:46
Може няні ще треба, вона ж дупу буде витирати дитині і завідуючі треба щось дати. Там ще на кухні дівчата працюють.
Дівчина Гілмор• 22 июня в 15:48
Ні, а як ви збираєтеся гроші ті давати, якщо постійно кругом бігають діти, мами, тати ходить, нянечка. А якщо будуть відмовлятися? Будете в кармани запихувати?
Курочка• 22 июня в 15:49
Ответ дляУказка
Мажорка в гос садочку😁
Так потім до школи треба занести, потім в інститут. А на роботу думаєте просто влаштуватись? Вже зараз конвертик варто готувати. Особливе ставлення має бути на всіх етапах існування.
Дівчина Гілмор• 22 июня в 15:50
Ответ дляУказка
Мажорка в гос садочку😁
Краще стати головою БК. Або щось зробити для садочка, тоді точно в попу будуть дути і без взяток
Указка• 22 июня в 15:50
Ответ дляКурочка
Я если хочу комфорта детям, веду в частный сад, школу. Но вот эти перлы от автора, это ужас.
Шмоточницаца• 22 июня в 15:57
Ні не доплачують, але можете робити дорогі подарунки вони будуть раді. Вихователям трішки підняли зарплати, а ось нянечкам так і залишили мінімальну хоча вони з дітками цілий день, а не по пів дня як вихователі, тому можете порадувати її теж
Квітка папороті• 22 июня в 16:01
П для чого це? Нібито ваша дитина особлива, не така як інші? Їй треба більше уваги, цілувати в дупу бо мама заносить трохи грошей? Не розумію цього. Є приватні заклади для цього.
Маю трьох дітей, бачила багато батьків які носили гроші і це нічого не дало дитині. Люблять симпатичних дітей з гарним характером чи своїх по темпераменту чи що якісь нюанси у кожної людини свої. Мою середню так носили на руках і саджали за свій стіл в трьох садочках (я була проти), але так не тільки в садку було в всюди, на ринку, в черзі. Для мене це був мінус, великий. Я потім ладу дати з нею не могла.
Головний кошак• 22 июня в 16:09
Давайте уже все государственные учреждения оплачивать сами, только и налоги платить не будем.
Щира українка• 22 июня в 16:17
Эммм чтобы что ? 😳 автор, вы в адеквате? Ну где вы беретесь то вообще такие? Поприучали - медсестре дай, терапевту дай, за роды дай. Теперь и воспитателю дай? А потом ноем, коррупция, никто не хочет работать и бла бла бла да пиздец
Галя із Дарниці• 22 июня в 16:19
Ее никто не заставляет там работать. Есть частные няни, где пахать надо, есть частные сады, где другой спрос с них
Ответ дляШмоточницаца
Їм не підняли зарплату, а зменшили кількість годин. І це призвело що в них вже не ставка, а 1,2 наприклад.
СМСница• 22 июня в 16:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Берете конверт, туда купюры и ’поздравляете’ раз в пару месяцев. Воспитатель становится очень внимательным и заботливым с вашим ребёнком. Ребёнок с удовольствием ходит в сад и звезда всех утренников
Пампушечка• 22 июня в 16:51
Ответ дляГаля із Дарниці
Правильно, пусть воспитатели выезжают за границу, знакомая в Германии, в госсадике, 3 тыс евро получает. Я, в свое время, доплачивала воспитателям, считаю их зарплату просто оскорблением.
Фізик-ядерщик заочно
• 22 июня в 16:52
Ответ дляПампушечка
Оце згодна з вами!)
СМСница• 22 июня в 16:52
Ответ дляКвітка папороті
И давно у нас частные сады в каждом населённом пункте?
Фізик-ядерщик заочно
• 22 июня в 16:54
Ответ дляСМСница
Так ото ж, якраз в нашому населеному пункті тільки державний.
Галя із Дарниці• 22 июня в 16:55
Ответ дляПампушечка
Ну молодец ваша знакомая, а вы, простите глупая и нищая.
Пампушечка• 22 июня в 16:57
Ответ дляГаля із Дарниці
Почему это? Я тоже зарабатываю 3 тыс в Германии.
Пампушечка• 22 июня в 17:00
Ответ дляГаля із Дарниці
Это вы глупые, что вы будете делать, если все воспитатели, учителя, врачи, медсестры и т.д выедут за границу. Знакомая учитель, но ей выгоднее работать воспитателем в Германии, чем учителем в Украине