Тумба-юмба• 18 августа 2015

#любов#довіра#взаєморозуміння#тепло#радість#мирвсерцях#

Поруч два будинки, в одному будинку цілу добу крики, скандали, а в іншому тиша. Ось у черговий раз чоловік з дружиною сваряться, а вона йому і говорить: "Ти коли небудь чув, лайки і скандали з сусіднього будинку, немає. Сходи і дізнайся, як вони так живуть"? Сховався чоловік біля віконця сусіднього будинку і спостерігає. У сусідньому будинку кожен займається своєю справою, дружина на кухні, чоловік за столом, щось пише. Задзвонив телефон, чоловік вискакує в коридор і пробігаючи зачіпляє вазу, та падає і розбивається, чоловік опускається на коліна і швидко збирає осколки. До кімнати з кухні вбігає дружина, опускається на коліна і починає допомагати збирати осколки. Чоловік говорить дружині, вибач кохана я поспішав до телефону, зачепив вазу і розбив її. Ні коханий це я винна, це я її поставила так, що ти її зачепив.Вони поцілувалися, до збирали осколки, і кожен зайнявся своєю справою. Повернувся чоловік додому, дружина у нього цікавиться, ну, що упізнав секрет того тихого будинку? Та дізнався, у них в сім´ї обоє винні, а в нас обоє праві
дамаБезСобачки• 18 августа 2015
Ответ дляТумба-юмба
Комбат,батятя,батяня камбат

Веселенька Ви тьотя однако.

автор Тумба-юмба • 18 августа 2015
Ответ длядамаБезСобачки

Веселенька Ви тьотя однако.
я дуже весела жителька кід стафу Завжди рада підняти настрій усім
Ненька наша• 18 августа 2015
Ответ дляТумба-юмба
а от прийшла ,та й дала під зад

оцэ по нашому!тричi!
автор Тумба-юмба • 18 августа 2015
Ответ дляНенька наша

оцэ по нашому!тричi!
чисто українська натура
дамаБезСобачки• 18 августа 2015
про качку ржунеможузупиниться.
Ненька наша• 18 августа 2015
Ответ длядамаБезСобачки
про качку ржунеможузупиниться.

а чого вы без цуцика?
автор Тумба-юмба • 18 августа 2015
Ответ длядамаБезСобачки
про качку ржунеможузупиниться.
от як добре ,сміх прдовжує життя
дамаБезСобачки• 18 августа 2015
Ответ дляНенька наша

а чого вы без цуцика?

Його качка копнула.
Ненька наша• 18 августа 2015
гляньте какая штука.
никому не надо?!

Ненька наша• 18 августа 2015
Ответ длядамаБезСобачки

Його качка копнула.

Сiрко був москальський?!
Ненька наша• 18 августа 2015
или насос для губьев не нужон?
автор Тумба-юмба • 18 августа 2015
Ответ дляНенька наша
или насос для губьев не нужон?
О боггііі