Реквизиты для оказания помощи: Карта Приватбанка: 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) Ольга Владимировна
Полные реквизиты для переводов из других банков: Получатель: ПАО КБ ПриватБанк Код получателя (ОКПО, ЕГРПОУ): 14360570 Код банка получателя (МФО): 305299 Счет получателя (транзитный счет): 29244825509100 Назначение платежа: зачисление на карту 5457 0829 0185 9855 Жунь (Новикова) О.В., благотворительная помощь на лечение ребенка
Жіноча кепка, привезена з Америки, нова. Склад: 50% - вовна, 50% - поліестер. На мій об*єм голови 56 см - завелика, думаю, на 58 см буде добре. Ціна - 40 гривень.
Трикотажна спідничка у скандинавському стилі. Нова. Розмір 36. Маломірить. Заміри: по талії в нерозтягнутому вигляді 23 см, довжина 34 см. Ціна - 35 гривень
Новенький красивенний вельветовий сарафанчик, підійде на пухкеньку дівчинку. Українська фірма Newpoint, розмір 104. Заміри: ширина - 34 см, довжина зі шлейками -58, 5. Ціна - 60 гривень.
Оновлю: КУПЛЮ! Цікаві книжки для дівчики-підлітка. Бажано українською. Наприклад, книги про Гаррі Потера в українському перекладі. Може, щось порадите з того, чим ваша дитина цікавилася. Дякую! Якщо можна, у ОП.
Трикотажний джемперок для дівчинки! Новий! Української фірми Top hat. Склад - 30%мохер, 10%еластан, 20%віскоза, 40%акрил. Розмір 122, але маломірить. Підійде на розмір 116. Заміри: довжина - 41 см, ширина - 27см, довжина рукава від плеча - 39 см. Якість на висоті. Дуже люблю трикотажні речі цієї фірми. Ціна - 50 гривень.
Тасюня, бронирую джемперок, нам в самый раз будет!
Утро доброе всем!Девочки, напоминаю про СП босоноржек, надеюсь завтра в 12 сделать заказ, все, кто определились, пишите, пожалуйста в личку-здесь сложно отследить!