Organic• 01 мая 2013

Вот это мужик

67-річний супертатко з Об'єднаних Арабських еміратів чекає на народження 94-ї дитини!

Найбагатодітніший еміратець Мухаммад Даад Мурад мріє про рекорд - сотню дітлахів. Який, за його підрахунками, може встановити вже до 2015-го. Наймолодшій дитині Мухаммада лише вісім місяців, а 15-ть найстарших - вже давно мають власні родини.

Одноногий пенсіонер запевняє, що займається "дітотворчістю" по шість разів на день і при цьому не п'є жодних пігулок. За його словами секрет чоловічої сили у здоровому харчування - ніяких консервів і лише свіжа їжа. Батько-рекордсмен не пам'ятає імен усіх своїх нащадків та ледве згадує усіх своїх 23 дружин - з Оману, Філіппін, Пакистану, Марокко, Індії та інших країн. Але при цьому усіх своїх дружин, нинішніх і колишніх, чоловік забезпечив житлом та грошима. Щомісяця пенсіонер витрачає на величезну родину майже 16 з половиною тисяч доларів.
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 мая 2013
и что?он ,что,с ними всеми жиыет?или нагружен домашними проблемами?настрогал детей,купил жилье и досвидание.....вызывает только отвращение такой пенсюк!

Бронетапок• 01 мая 2013
16,5 тыс.$ в месяц на такое семейство??.. Мне кажется, что это очень скромно. Вряд ли он реально их обеспечивает необходимым.
А таких, что не обеспечивают, а только клепают детей, а затем бросают, кастрировать нужно, а не позволять размножаться беспрепятственно
Annmy• 01 мая 2013
141 бакс на человека, не много, однако....
Пэрисхилтонша• 01 мая 2013
Козел старый !
Вишнёвая Леди• 01 мая 2013
жмот!!!!!!больше наверное в этой жизни ничего не умеет
Здрасьтенька• 01 мая 2013
афигеть. туда бы соц. службу! 100 у.е. на месяц на человека. зато он тра**ется по 6 раз на день
Пупс• 01 мая 2013
еще кто-то хочет замуж за иностранца?))))))
Семен Семеныч• 02 мая 2013
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
полностью согласна с вашими словами