СережкинаЯ• сегодня в 00:31
Киев. Как вы?
Заздрість то погано• сегодня в 01:10
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Просто жесть как громко. Трамп пидарас
Він вам щось повинен?
Вот Она Я• сегодня в 01:15
Ответ дляЗаздрість то погано
+
Видимо сбили,что на Жуляны летело
Ничего не сбили
Благоуханочка• сегодня в 01:26
Ответ дляЗаздрість то погано
На теремках горит?
Ні. Я просто бачу з вікна.
Пэрисхилтонша• сегодня в 01:27
Ответ дляЧумацький Шлях
Продуктовые склады, не совсем там
Интересно, это шоколадки или мороженое детонирует? Риторический вопрос.
Кидстаффовка• сегодня в 01:28
Ответ дляПэрисхилтонша
Детонация, да .. тоже слышу
Благоуханочка• сегодня в 01:28
Ответ дляНа_оба_рот
Видайте вже зразу списком, хто у обстрілах винний, крім трампа.
Задовбали, кацапи ракети пускають, а болотні як заведені ’Трамп, Європа, Зеленський’
Та звісно, що не трамп пускає. Але ракети він не дає. І ліцензію на виробництво не дає. Так що і йому нема за що дякувати.
Мама Карло• сегодня в 01:29
Ответ дляТеща дочки
Цей рудий дід розв´язав їм руки і зажав ПВО
...просто згадайте.-----,
що вибрав найвеличніший: виробництво ЗРК «Кільчень» чи «Велике будівництво...
(%D0%97%D0%A0%D0%9A)
Пэрисхилтонша• сегодня в 01:29
Ответ дляБлагоуханочка
Таким дикарям, как наши, разве можно давать лицензии на такое важное оборудование? Да и не Трамп владеет лицензиями, там несколько сотен предприятий.
Благоуханочка• сегодня в 01:29
Ответ дляНа_оба_рот
Він думає за свою країну. Не повинен? США виробляють 800 ракет до петріот на рік. Стільки ж вони витратили за 1 день війни з іраном. Ви теж сусіду з іншого будинку останнє віддасте, залишивши свою сім´ю без життєво необхідного?
Ліцензію на виробництво міг дати?
Благоуханочка• сегодня в 01:31
Ответ дляПэрисхилтонша
Можливо. Можна було дати Німеччині чи ВБ, наприклад.
Чумацький Шлях• сегодня в 01:36
Ответ дляПэрисхилтонша
Интересно как, я видать ещё и глухая
Лгин• сегодня в 01:38
Ответ дляБлагоуханочка
Ліцензію на виробництво міг дати?
Ліцензію не Трамп видає. Це просто погодження. Наприклад Боїнг, який виготовляє головку самонаведення для Пак-3 ліцензію на виробництво не дає. Також і у нього виробництво розписано до 30-х рокіа. І ви думає дадуть ліцензію і одразу почнуть штампувати ракети. Це високотехнологічне виробництво на розбудову, якого можуть піти кілька років і це в мирні часи, без обстрілів. Високотехнологічна Японія виробляє всього кілька десятків перехоплювачів на рік. А Україна зможе 100% тисячами.
Благоуханочка• сегодня в 01:45
Ответ дляЛгин
Ну, звичайно, що потрібен час, щоб почати виробляти. Але і війна не перший рік. Байден ті ракети по краплі цідив, трамп поліз в іран, щоб там утилізувати ракети, а не дати Україні. Думаю, про це вони з хуйлом в Анкоріджі і домовлялись. Бо хуйлу вигідно, щоб іран перекривав ОП - нафти всім не вистачає, будуть в рф купувати. Плюс у сша є привід не дати нам ракети до петріотів.
Лгин• сегодня в 01:48
Ответ дляБлагоуханочка
Це були ракети штатів та їх союзників. Точно не нам вказувати, як їм витрачати.
Бжоли-бандерівці• сегодня в 01:49
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Просто жесть как громко. Трамп пидарас
А он причем?
Благоуханочка• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
Так штати ж обіцяли захищати наш суверенітет. Я не проти не вказувати. Але може тоді ядерку назад повернули б?
Ку ка ку ка ку• 2 часа назад
Ответ дляНа_оба_рот
Подписался гарантом нашей безопасности в обмен на ядерку - значит пусть дает ракеты, либо возвращает статус ЯД