Тильда• 26 октября 2015

Репетитор по программе Росток?

Буду дуже вдячна, якщо хтось підскаже вчительку по підготовці до школи, по програмі Росток.
alena_slv• 26 октября 2015
в школе куда Вы идете нет подготовительных?
попробуйте будущую учительницу попросить - Вы же уже знаете к какой пойдете?
Кристалина• 26 октября 2015
Автор, какой город?
irusyk• 26 октября 2015
А что там особенного? Мы ходим, в первый класс, набрали хороший бал при поступлении. Но занималась сама. Просто общее развити, задания на логику. Пока математика легкотня, жду когда будет сложно.
mangala• 26 октября 2015
Ответ дляirusyk

В марте, когда начнут разбирать схемы задач.
Time Out• 26 октября 2015
Ответ дляАноним Анонимыч

уже 4 клас, нічого складного для дитини чи для себе не бачу.
Правда, важко бкло ділення у стовпчик. Але головне зрозуміті принцип, потім пішло легше.
По темі.
Я сама збираюся готувати молодшого до школи. На Петровці хочу купити підручники Петерсон для дошколяриків.
Можете знайти і в інтернеті.
Наймати репетитора і платити гроші, якщо в мами хоча б середній рівень інтелекту, не бачу потреби.
В яку школу йдете?
Time Out• 26 октября 2015
Ответ дляirusyk

в молодших класах поки йде легко.
Моєму старшому важко стало десь клас з 8, коли почали вчитися по прогармй фізмат школи. це в основному тому, що великий об’єм і дуже мало часу на закріплення.
автор Тильда • 29 октября 2015
Ответ дляКристалина
Автор, какой город?
Київ, Троєщина.
автор Тильда • 29 октября 2015
Ответ дляTime Out

в молодших класах поки йде легко.
Я дуже хочу 250 школу, але вже наслухалась, що великий відбір. Тому вирішила більш конкретно готуватись. Бо якщо не потрапим в цю школу, то я навіть не знаю, яку обрати іншу. Ми також вдома займаємось по Петерсон.
Time Out• 29 октября 2015
Якщо вас не візьмуть у цю школу, не переживайте. Росток не для всіх. Тому деяким діткам дуже важко вчитися.
Якщо у вас дитина математик і дирекція школи нормальна, а не думає тільки про гроші, то вашу дитину повинні взяти.
автор Тильда • 29 октября 2015
Ответ дляalena_slv
Коли я підходила в 250 школу, то вони кажуть, що ще невідомо, хто на наступний рік буде набирати перші класи.... Тому не знаю.
автор Тильда • 29 октября 2015
Ось і палка з двома кінцями... Тому, що звичайна школа вже, напевно, нам не підійде, якщо ми вже читаємо, рахуєм, певний рівень знань маєм. Велика ймовірність, що йому буде не цікаво.
автор Тильда • 29 октября 2015
Ответ дляTime Out

По темі.
Можете знайти і в інтернеті.
В яку школу йдете?
А в якій школі навчаються Ваші діти? Вам подобається програма Росток? Вона дає гарні знання? А навантаження значно більші? І к Вас двоє діток по цій програмі навчаються?