Обращеница• 15 ноября 2015
Подскажите мне по алиментах,пожалуйста.
Я ещё в браке, хочу подать на алименти.Интересует следущее: кто- то контролирует чтоб были проплаты каждый месяц,для етого нужно заводить карту или муж может мне лично в руки их передавать? Смогу ли я со временем от них отказаться? Как все происходит? Спасибо.
юльчик1984• 15 ноября 2015
а ви впевнені що він їх взвгалі буде платити ? Мій не платить їх вже 6 років
Федорино Горе• 15 ноября 2015
Ответ дляюльчик1984
принимайте меры! за неуплату алиментов криминальное дело в милицию! не выезд за ераницу арест на имущество!сам прибежит и все выплатит!
Слухи-руки не распускаю• 15 ноября 2015
в суд подавать заявление.карта нужна, иногда можно в руки,после чего вы ему пишете расписку,сколько и когда получили,он ее потом предоставит судебным приставам. Отказаться можете
юльчик1984• 15 ноября 2015
Ответ дляФедорино Горе
він вже сидить в тюрмі , я з ним вже 7 років не живу , виконавча мір не приймає , в нього боргу вже до 100 тисяч
Федорино Горе• 15 ноября 2015
Ответ дляюльчик1984
от государства хоть копейки оформили??
юльчик1984• 15 ноября 2015
Ответ дляФедорино Горе
от государства хоть копейки оформили??
та щось була раз оформила на 6 місяців , а тепер не оформляю бо відвиконавчої довідку навіть тяжко випросити
Федорино Горе• 15 ноября 2015
Ответ дляюльчик1984
странно все у вас! я не ввыпрашую а требую чо положено мне и ребенку
юльчик1984• 15 ноября 2015
Ответ дляФедорино Горе
скажіть а якщо платить виконавча то борг не щитається на нього ?Получається держава платить його борг ?
lenchik_lude_2014• 15 ноября 2015
Подаёте иск в суд и он либо оплачивает в добровольном порядке (под расписку), либо в принудительном. Ежемесячно на основании исполнительного листа с его зарплаты взыскивается назначения судом сумма. Как правило на карту
Сижу на стуле• 15 ноября 2015
в суді після вирішення справи візьмете виконавчий лист і віднесете у виконавчу службу за місцем прописки (проживання) чоловіка. Відкриєте карту, щоб скидав гроші, копії квитанцій чоловік має відносити виконавцю,(він має доказувати проплату, щоб його не чіпали) якщо захочете можете в будь який час відмовитись від аліментів (напишете заяву), але потім якщо добровільно не буде допомагати прийдеться знову подавати на суд. Якщо є питання пишіть мені в оголошенні.
юльчик1984• 15 ноября 2015
Ответ дляСижу на стуле
можна вам задати питання в л.с
Сижу на стуле• 15 ноября 2015
це якщо не працює,якщо офіційно влаштований, то бухгалтер сам перераховує кошти
Сижу на стуле• 15 ноября 2015
Ответ дляюльчик1984
можна вам задати питання в л.с
питайте в оголошенні
Обращеница
• 15 ноября 2015
Ответ дляСижу на стуле
он прописан за 600 км от меня, проживает в моем городе, но где, я не знаю. Оф.не работает
Сижу на стуле• 15 ноября 2015
Ответ дляОбращеница
по місцю прописки поштою рекомендованим листом направите,а вони вже будуть шукати, буде тяганина і перекидання листа нерви Вам попортять,якщо 6 міс. не буде платити можна звернутись до огрганів соц. захисту призначається допомога (у Вас його ідент. код є? в суд потрібно, якшо не має треба щоб суд давав запит у податкову, без коду викон. лист не приймуть. )