Проработник• 17 ноября 2015
Позашкільна освіта для багатодітних сімей - чи справді безкоштовна?...
Шановні багатодітні мамочки! Підкажіть будь-ласка, чи дійсно позашкільна освіта є для ваших діток безкоштовною?... мається на увазі гуртки, спортшкола, музична.... Просто теж маємо статус багатодітної родини і цікаво знати, як це відбувається. Відвідуєм і музичну, і басейн, і гуртки в будинку школяра...
Живчик-счастливчик• 17 ноября 2015
нет. Первый раз такое слышу. Мне делают только небольшую скидку. И то у меня двое одновременно ходят в эти кружки.
Проработник
• 17 ноября 2015
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Гуртки державні правильно? знижку Вам роблять офіційно в бухгалтерії?
БЦАшка• 17 ноября 2015
в муз школе только небольшой % за то что ходят сразу двое. В нашей школе есть бассейн, и в него есть доп занятия. Все платно
Лунтик-паунтик• 17 ноября 2015
Ответ дляПроработник
У нас в школе искусств 50% многодетные платят.
Мамаша в бигудях• 17 ноября 2015
Ответ дляПроработник
Вам зле?.... співчуваю
до чого тут зле я з багато діної сімї ніде немає нічого безкоштовно
МошеЙница• 17 ноября 2015
В еколого-натуралістичних центрах є взагалі безкоштовні гуртки. Одноразово лише здається якась сумма грошей ’доброчинного внеску’ на потреби центру/гуртка. Моя мама керівник гуртка, я теж - в минулому році здавали лише по 20 грн. на рік. Витратні матеріали - на батьках, звісно.
МошеЙница• 17 ноября 2015
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
Це майбутні платники податків, з яких буде виплачуватися ваша пенсія.
Пушка заряжённая• 17 ноября 2015
Зараз тут Вас поллють брудом як завжди в таких питаннях)) В мене троє, за гуртки плачу повну суму.
муха в кедах• 17 ноября 2015
Есть просто бесплатные кружки, независимо от количества детей.
Они есть в каждом районе, их надо искать.
Мы ходим в негосударственный клуб, там небольшая скидка, если ребенок посещает больше одного кружка. Для многодетных дополнительных льгот там нет, т.к. руководителю нужно оплачивать аренду помещения, выдавать з/п преподавателям, покупать мебель, и все из этих денег.
Лунтик-паунтик• 17 ноября 2015
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
А вы,если не можИте писать-не пишите!
Баба-царьлебедь• 17 ноября 2015
так, це правда
в державних закладах діти з багатодітних сімей навчаються безкоштовно
з мого досвіду - хореографія, фортепіано та малювання у школі мистецтв
і неважливо, скільки дітей відвідують один і той самий заклад
в приватних закладах іноді роблять знижку - якщо відвідують двоє дітей або просто дитина з багатодітної сім´ї - такий гурток на моєму власному досваіді один, знижка 50%
Баба-царьлебедь• 17 ноября 2015
Ответ дляПроработник
так, офіційно в бухгалтерії
Мастер Пис• 17 ноября 2015
Ответ дляЛунтик-паунтик
А вы,если не можИте писать-не пишите!
Писать я умею, а вы место того чтоб ошибки исправлять о контрацептивах бы почитали, а не кружки на шару искали. Суммы наших льготников раскидывают на тех кто думает перед тем как плодится.
Очень рада Закону про отмену статуса многодетных
Проработник
• 17 ноября 2015
Ответ дляПапина дочка
Дякую за відповідь! Теж платим за все) Але читала, що існує закон - ’Діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, здобувають позашкільну освіту безоплатно.’
Тому й питаю - як насправді?) А плюють лише заздрісні)
Баба-царьлебедь• 17 ноября 2015
Ответ дляБаба на горошине
Удалено администрацией...
если человек спросил о скидках , которые гос-во предоставляет многодетным, это ведь не означает, что человек этот нищий и не в состоянии оплатить ребенку кружки
Проработник
• 17 ноября 2015
Ответ дляБаба-царьлебедь
так, офіційно в бухгалтерії
Дякую! запитаєм значить)
Мастер Пис• 17 ноября 2015
Ответ дляБаба на горошине
Удалено администрацией...
Баба-царьлебедь• 17 ноября 2015
Ответ дляПроработник
у нас відповідна об´ява висить у школі мистецтв - про зазначені вами категорії дітей, які мають право на безкоштовне відвідування занять
якщо ж одна дитина навчається одразу на 2 відділеннях, то друге відділення оплачується на загальних засадах
Мастер Пис• 17 ноября 2015
Ответ дляБаба-царьлебедь
Человек который в состоянии оплатить не задается таким вопросом
Проработник
• 17 ноября 2015
Ответ дляБаба на горошине
Удалено администрацией...
А хто Вам сказав, що я малозабезпечена?... Просто існує закон і все.... хтось же його прийняв?)
Пушка заряжённая• 17 ноября 2015
Ответ дляПроработник
На рахунок басейну, то мали робити знижку, але наш похід скінчився на одному разі і криком я боюсь води
Ходить старша на танці)
Баба-царьлебедь• 17 ноября 2015
Ответ дляПроработник
Дякую! запитаєм значить)
у секретаря пишете заяву, додаєте копії документів - свідотство багатодітної сім´ї , свідотцтва про народження всіх дітей
правда це треба робити на початку навчального року... але, думаю, спитати можна і зараз