Маргарита и Мастер• 26 ноября 2015
знатоки олх подскажите!!!!!!!!!!!!!!!Не могу на страницу зайти
пишет
З’єднання не конфіденційне
Зловмисники можуть намагатися викрасти вашу інформацію з ssl.olx.ua (наприклад, паролі, повідомлення чи кредитні картки). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
Автоматично повідомляти Google деталі щодо можливих порушень безпеки. Політика конфіденційності
ЧТО ЭТО?
З’єднання не конфіденційне
ЧТО ЭТО?
Компас Ижевска• 26 ноября 2015
то же самое. Не знаю.
Зато ОЛХ шлет письма, что мои объявления удалятся через 3 дня