ялейла• 15 мая 2013

Будущее наших детей

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!
ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО, НАШИХ ДІТЕЙ, НАШОГО МАЙБУТНЬОГО!

14 травня 2013 року Верховна Рада під тиском звернень численних громадських організацій, Церкви, мітингу протесту відклала розгляд антиморального законопроекту №2342, за яким вводиться легалізація гомосексуалізму, його  пропаганди, одностатевих шлюбів, усиновлення дітей збоченцями,  впровадження секс-просвіти в школах, до якої допускатимуться гомосексуалісти. За цим же законом будь-які критичні думки щодо сексменшин, навіть виголошені священниками під час читання Біблії будуть вважатися дискримінацією і тягнуть за собою кримінальну відповідальність (штрафи і увязнення до 5 років), причому не гомосексуалісти мають доводити в суді, що їх дискримінують, а нормальні громадяни мають доводити, що вони не мали на меті нікого образити, тобто презумпція невинності перевертається з ніг на голову.
ЗА ТАКОЮ ЛОГІКОЮ МОЖНА УЗАКОНИТИ ПЕДОФІЛІЮ, ЗООФІЛІЮ, НЕКРОФІЛІЮ, БО ЦЕ ТАКІ Ж СЕКСУАЛЬНІ ПОТЯГИ ЯК ГОМОФІЛІЯ!
ГОМОСЕКСУАЛІЗМ - ЦЕ НЕ ПРИРОДНИЙ ПОТЯГ, ЦЕ - ХВОРОБА!
НЕ ДАМО ХВОРИМ ЛЮДЯМ РОЗПОРЯДЖАТИСЯ НАШОЮ МОРАЛЛЮ, НАШИМ ЖИТТЯМ І НАШИМ МАЙБУТНІМ!
І справа зовсім не в захисті свобод скривджених природою людей.  Комусь це дуже вигідно, хтось же витрачає величезні гроші на лобіювання цих так званих європейських "цінностей"
Але це лише вершина тіньового айсберга, зя яким стоять величезні гроші торгівлі дітьми, дитячої проституції, винищення генофонду взагалі

У кричущій демографічній ситуації ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ - ЦЕ УЗАКОНЕННЯ ГЕНОЦИДУ!

ЗА ЖАХЛИВОЮ СТАТИСТИКОЮ 50% ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ - ПЕДОФІЛИ!
НІ - РОЗБЕЩУВАННЮ ДІТЕЙ!

 НЕ ХОЧЕМО В ЄВРОПУ - ЧЕРЕЗ ПОПУ!
ПРИЄДНУЙСЯ 25 ТРАВНЯ О 10.00 МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

ПЕРЕШЛИ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ ДРУЗЯМ І ЗНАЙОМИМ!
ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО - НАМ ЖИТИ В ЦІЙ КРАЇНІ!

Приєднуйся в соціальних мережах http//vk.com/id210725198

Тема: ЛИСТИ-ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ГЕЙ-ПАРАДУ 25 ТРАВНЯ У КИЄВІ

ЛИСТИ-ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ГЕЙ-ПАРАДУ 25 ТРАВНЯ У КИЄВІ

http://viranadiylybov.blogspot.com/2013/05/25.html

ДРУЗІ, ДАВАЙТЕ ДІЯТИ, ПОКИ ВОНИ НЕ ЗНИЩИЛИ КРАЇНУ!!!

ssvetkass• 16 мая 2013
Ответ дляАноним НаВсеГда
Все на земле создано так ,что-бы давать потомство!!! Ни один такой союз не даст продолжение своего рода , это по вашему не аргумент противоестественности отношений!!! Да меня выворачивает как представлю два мужика в постели, но это их дело ,но навязывать всем свою извращенность недопустимо!!! Может потом нам придется отстаивать свои права!!!
Не представляйте. Зачем вам это представлять? не понимаю!
Такой союз не даст потомства, а такой человек пытающийся приспособиться к жизни в гомофобном обществе даст...
А свои права похоже надо было защищать уже давно. Мы живём в таком обществе которое, вместо того, что бы упорядочивать жизнь, и получать благо по своему праву, тратит энергию на пустое. Большинство решает нужен ли правовой закон преднозначеный для меньшинства, косающийся такого’противного вопроса, что даже вникать в него не хотят’ - но решают.

Аноним НаВсеГда• 20 мая 2013