Идеальная оптимистка• сегодня в 03:38
Навчіть мене підготуватися до зими
Що він має на увазі підготуватись? Мої знайомої баба максимально підготувалась, накупила продуктів і закруток наробила, кипятільників накупила і свічок, і померла думаю від холоду суд експерт написав обмороження 3ст.перехолодження, а основна причина смерті асма чи бронхіт
Що значить в зеленому світосприйняті підготуватись? Для євреїв місце лишити чи в землю як медвідь залізти до весни? Хтось розуміє, що це закликання означає? Матронів прошу не коментувати
Нульовий сантиметр• сегодня в 12:45
Ответ дляЧумачечая Весна
Вы настолько осведомлены о покупках ваших соседей. Вплоть до каждой мелочи.
Так, якщо ми теж плануємо таке придбати. Ми дружимо. Часто купуємо разом.
Саме цю тему обговорювали детально, тому що шукали дешевші і нормальні варіанти.
Ми з тих сусідів, які мають ключі один одного і дружать родинами.
лаМпочка• сегодня в 13:01
Ответ дляВідморожена
Кожну зиму ці лякалки, вижили 4 зими, і далі протягнемо.
Цієї може вже і ні! Набагато гірша буде!
Злюсь до кипіння• сегодня в 15:07
Вам треба поради чи плакати? Бо поради будуть залежати від того, скільки у вас грошей. А плакати це безкоштовно.
Злюсь до кипіння• сегодня в 15:10
Ответ дляМати драконів
Виходити, щоб бачили що не згодні терпіти ще, в холоді, без світла та газу, що нехай домовляються, як завгодно, а щоб ще більше руйнувань не було. Є ще куди гірше падати.
Де ви стоїте? Може люди і підтягнуться
Злюсь до кипіння• сегодня в 15:14
Ответ дляРаздражевская
А теперь реально по цифрам: то, что вы озвучили - это минимум 10 000 $ нужно вывалить. Их нужно иметь в заначке. И не иметь других вопросов, кроме подготовки к зиме.
В лучше случае 20% населения могут позволить себе такие траты. В войну! Сейчас помимо подготовки к зиме у людей проблем достаточно.
Что делать остальным 80%?
Ви жартуєте? За 10 тисяч сес на 8 кВт з хорошим генератором в придачу поставити можна. Там тисячі на три максимум, це якщо все брати в сезон, за вісім цін
Раздражевская• сегодня в 15:14
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А утепление вы не считаете и все остальное, что тут перечислено?
Злюсь до кипіння• сегодня в 15:15
Ответ дляРаздражевская
Написано утеплили проблемні місця. А не вметна світі 600 квадратних метрів. Якщо мова про квартиру то це підвіконня і шви (для панельок). Можна і на 100 тисяч нарахувати, чого там, не соромтеся)
Бритоножка• 2 часа назад
Ответ дляВикупана
Скажеш гоп, як перескочиш, добре? Багатенько людей не пережили і з кожною зимою їх кількість тільки збільшується. Секта потужників теж не застрахована ні від чого.
Але ж надіятись на краще треба? Як жити у безвиході?
Бритоножка• 2 часа назад
Ответ дляИдеальная оптимистка
В мене ні одна кімната не виходить на сонячну сторону, але я молода думаю переживу, а вот пенсіонерам як готуватись і чому воно конкретно не говорить як, вот ви хоть сказали за екофло над яким я думаю вже пару років, але сонячної сторони не маю, потім я можу ходити по пунктам незламності чи елементарно по тц коли буду замерзати, а пенсіонери найбільше страждають
Про це не хочеться навіть думати. Стареньким і влітку холодно. Купа одягу, теплий халат, платок, штани, носки і кажуть не жарко. Руки завжди льодяні. В хаті 25+ градусів. Взимку також гріємо постійно. Якщо буде холодніше, то це капець для тих, кому 80+. Знаю випадок , ще до війни, коли старенькі, тому що газ дорогий, економили, вище 17-18 не гріли хату, одразу пневмонії. Самотні старенькі, коли нема кому прослідкувать, дійсно від холоду одразу вмирають.