КонФФетОшка• 01 декабря 2015
В сина рвота, я тут поначитувалась і переживаю тепер
Стан не важкий ттт, але бігаю до нього постійно, температуру міряю. Навіть їсти не можу. переживаю. Чесно, не знаю чи спати буду,страшно. Я завжди дуже уважно ствилась до здоров"я дітей, хворіли часто і було всяке, але зараз після всіх прочитаних тем, про поліо в тому числі, я якась психічка-панікьорша стала.Напевно менше потрібно лазити в совєтчицю.
Є ще такі як я?
Горизонтальный самовар• 01 декабря 2015
Сделайте тест на ацетон. А перестаньте паниковать. Обильное дробное питье. Полная диета. А лучше вообще отказаться от еды на сегодняшний день.
Девальвация• 01 декабря 2015
Это нормально, каждая мать переживает. Отпаивайте плюс Атоксил и регидрон, смотрите за состоянием. если в течение суток состояние не улучшается нужно обязательно к врачу.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Рвота почалась зранку. В 8:30 ми вже були в сімейного, через годину здали аналізи і побували в хірурга, зараз вдома лікуємось. Ніби краще стало, відпоюю потрохи, рвати вже перестав, губи вже не сухі, пісяє. А мене все не попускає ніяк.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляГоризонтальный самовар
Ацетону аналіз не виявив. Хоча запах якийсь з рота був, можливо після рвоти.
Температури не має, боюсь щоб не піднялась.
П’ємо узвар, хумана електроліт, поляну квасову. Ще виписали мотиліум та ентеросгель.
Детские_Будут?• 01 декабря 2015
Ответ дляКонФФетОшка
Канеферон подключите.Где сорбенты?
Почему нет Биоспорин?
КрейсерАвроровна• 01 декабря 2015
Было такое... тогда поднялся ацетон. Был +++.(( Отпаивала регидрон и поляна квасова по очереди каждые 5 минут по чайной ложке с вечера до утра, утром анализы сдали - ацетона нет. Врач сказал, что отпоили, если бы с утра в анализах был ацетон, то сразу на стационар под капельницу. Обошлось. Потом еще был энтеросгель и диета...
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляДетские_Будут?
Канеферон подключите.Где сорбенты?
Почему нет Биоспорин?
ентеросгель, вроді сорбент, якщо не помиляюсь. Якщо почнеться понос, то сказала Ніфуроксазид давати. Поки не має, взагалі сьогодні в туалет не ходив. Але живіт болів його.
Детские_Будут?• 01 декабря 2015
Ответ дляКонФФетОшка
Почитайте за Биоспорин.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляVichka
Скорее всего у Вас поднялся ацетон, в аптеке есть ацетонотест.
Мы неделю назад тоже таким страдали(((
Отпаивала Хумана Электролит и Боржоми каждые 5 мин по чайной ложке двое суток ( без перерыва на ночь) и конечно же проверяла мочу на ацетон.
Поправляйтесь!
Мы неделю назад тоже таким страдали(((
Поправляйтесь!
Я також думала,що ацетон, запах якийсь був,лікар також його чула. А на аналізі жодного + не має. Ноль. В нас ацетону, ще не було ніколи ттт, хоча кишковими інфекціями хворіли.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляДетские_Будут?
Почитайте за Биоспорин.
Зараз буду читати.
Блін, що лільки температура не полізла. Вже 36,8 наміряла((
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляКрейсерАвроровна
І в нас дієта, але їсти не хоче. Поляну з трудом п’є. Вже більше літра випив за день, з трудом пою, не хоче.
Детские_Будут?• 01 декабря 2015
Ответ дляКонФФетОшка
Зараз буду читати.
Обильное питье
Можно заменить Атоксилом( энтеросгель крепит)
Часто Нифуроксазид не помогаетпри интоксикации.
Палочка уже в крови и вызывает температуру.
Как реальный вариант поставить капельницу ГЛЮКОЗА И ФИЗРАСТВОР.
Забытый всеми Фталазол - назначали?
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляДетские_Будут?
Почитайте за Биоспорин.
Читала щойно, пробіотик, нам призначила лінекс. Завтра подзвоню проконсультуюсь, сама боюсь давати. Дякую!
Детские_Будут?• 01 декабря 2015
Ответ дляКонФФетОшка
Быоспорин убирает патогенную микрофлору,а линекс добавляет положительную миклофрору
Не уберете патогенную палочку- никакой линекс не поможет. Деньги на ветер.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляДетские_Будут?
Обильное питье
Забытый всеми Фталазол - назначали?
Ні не призначала.
Атоксіл не вип’є, вже перевірено(
Якщо піде інтоксикація, то при температурі в нас можуть кінцівки хлодніти. Вже правда давно такого не було.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляДетские_Будут?
Мене також здивувало призначення Лінексу. Тобто в дітей кишкові не вперше. Нам бактерії призначали вже після лікування та антибіотику(якщо був), щоб відновити знищену мікрофлору. Лікар так і казав, що антибіотик все вб’є.
Біоспорин з Ніфуроксазидом призначають? Хоча поки не має поносу, то Ніфуроксазид не даю.
Детские_Будут?• 01 декабря 2015
Ответ дляКонФФетОшка
Призначають.
Интервал выдерживайте между ними.
Сорбенты тоже пьте в размерности 2-х часов.
Вытягивайте интоксикацию с крови.
Помогайте выводящей системе очистить токсины ( канефрон)
Глюкозу купите ( та, что для капельниц) и по чайной ложечке давайте пить через 5-+10 минут.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляДетские_Будут?
Призначають.
Интервал выдерживайте между ними.
Вытягивайте интоксикацию с крови.
Дякую!
Детские_Будут?• 01 декабря 2015
Ответ дляКонФФетОшка
Ні не призначала.
Атоксіл не вип’є, вже перевірено(
Толко начнут кинцывки холодеть -давайте ношпу и от температуры.
Это сигнал, что температура повышается
Банально, но ношпа и аналгин очень помогают при высокой температуре.
КонФФетОшка
• 01 декабря 2015
Ответ дляДетские_Будут?
Это сигнал, что температура повышается
Ношпу вже приготувала, в нас не вперше, як стануть крижані, потім дуже важко збити. Зараз знову температура понижена. Малий хоч пісяти почав,бігає та п’є багато. Видно, що легше стало, бавитись почав з молодшою. Що ж це цікаво таке в нього...