Тарабарщина• 28 декабря 2015
чому не забирають з нової пошти замовлення?
я відправила попередньо оплачене замовлення новою поштою, а замовник його не забирає вже 5 днів з моменту доставки чогось хвилююсь що робити?
Запыхалась• 28 декабря 2015
у меня тоже такое бывало, максимум 6 дней не забирали-причем я звоню говорят да-да заберем или даже забрали а в итоге не забирали пока не написала что буду отзывать посылку. там еще и с наложкой было, Но забрали все же
Тарабарщина
• 28 декабря 2015
вони заплатили попередньо, а пишу - не відповідають, дзвонити не хочеться я не так багато на них заробила а навіщо відкликати якщо заплачено?
Виниловая пластинка• 28 декабря 2015
Ответ дляТарабарщина
Була раз така ситуація. Купила, не вийшло забрати, так склались обставини. Потім нарахували за зберігання більше ніж та посилка вартує, вже було не вигідно забирати. Потім її утилізовують якщо місяць не забирати (це була не наложка, продавцю все заплатила)