Брюнетка в Мармеладе• 07 января 2016

син начав гризти ногті

9 років як аідучить
Ряженка• 07 января 2016
Ніяк. Нервове.

Кучерявочка• 07 января 2016
а у меня, 3 года сыну, тоже заметила эту привычку недавно. Послушаю...
автор Брюнетка в Мармеладе • 07 января 2016
Ответ дляРяженка
Ніяк. Нервове.
да він у мене взривний ,може заспокійливе давать
танюша18.• 07 января 2016
У меня 6 лет послушаю
Веселуха Муха• 07 января 2016
Купіть спеціальну рідину типу лаку для нігтів - здається, ’Некусайка’ називається.. Вона гірка - як тільки почне гризти, то й одразу припинить)
Ряженка• 07 января 2016
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе

Сори , перейдк на русский.

Это переходнЫй возраст. Никакое успокоительное не заменит разговора с родителями.
Говорите с ребенком и говорите .
Есть причина.
Успокоительное снимет симптомы, но проблему нет.
У нас были безсонные ночи, когда они были маленькими
Теперь- безсонные ночи, когда взрослеют.
Это очень важный период у деток.
АфродитаПетровна• 07 января 2016
онихофагия. Невролог нам прописала Тенатен дитячий по месяцу в перерывом в 2 недели. В этот период Магне В6
Ряженка• 07 января 2016
Ответ дляВеселуха Муха

Но, начнется другое.
Ребенку 9 лет! В таком возрасте не начинают грызть ногти
Ряженка• 07 января 2016
Автор, совету Вам сходить на консультацию к эндокринологу
И проверить соответствие рост гармональный и рост паспортный.

Идеальная оптимистка• 07 января 2016
Можно просто хлористым кальцием мазать (жидкость) - и полезно, и очень даже невкусно.
А еще семечки давать грызть.
Веселуха Муха• 07 января 2016
Ответ дляРяженка

Но, начнется другое.

буває, що і рідше починають) я ж не кажу, що ’Некусайка’ - то панацея, якщо проблеми з нервами - то до лікаря. Але цей лак дійсно допомагає - моя подруга позбулася шкідливої звички вже після 20-ти років, а почалося все в дитинстві. До речі, тут знайшла обговорення щодо того, який виробник кращий https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1214888
Карамбулкул• 07 января 2016
У Вас хоть грызет..есть спасение-лак горький,а у меня и грызет и скребёт их.Берет против роста и дерёт,вокруг кутикула красная(((
Ответ дляВеселуха Муха
а де вона прдається
Веселуха Муха• 07 января 2016
в аптеці, в косметичних магазинах
Подкустовый выползень• 07 января 2016
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе

а Ви думаєте від заспокійливого шкоди буде менше ніж від гризіння нігтів?

В нас та сама проблема, з тою різницею що дитині 6 років, і змін-стресів ніяких не було. Наразі нічого з цим не роблю. Боюсь якщо вирішу проблему з нігтями за допомогою некусайки, дитина знайде інший спосіб знімати стрес - мультики, шоколад...
Ответ дляКарамбулкул
гризе страшне я вже забула коли ногті йому обрізала ,
Ответ дляПодкустовый выползень

та негарно так ,як не подивлюсь гризе і гризе ,
Веселуха Муха• 07 января 2016
Ответ дляПодкустовый выползень

та ну... може Ви перебільшуєте щодо стресу? хіба не могла просто сформуватися така неприємна звичка? мені здається, якщо проблема лише в нігтях, а загалом в поведінці дитини змін ніяких немає, то не варто дуже непокоїтися
Карамбулкул• 07 января 2016
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе

я тоже!у меня и грызет и скребёт!

Карамбулкул• 07 января 2016
уже на ноги перешла(((шкрябает и там.
КОФ• 07 января 2016
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
в мене та ж проблема, тільки сину 11 років. Не знаю як з цим боротись,
ДелиВерка• 07 января 2016
Говоріть з дитиною. У нас гриз нігті нам 8 років, слава Богу перестав. Не можу нарадуватися...
Ответ дляДелиВерка
Як перестав .у мого тяжолий характер .він мене даве прям .все йому нетак .все нете .вже незнаю як підходить до нього.