Мудрецыха мира• 1 час назад
Лікарі кажуть що антибіотики не викликають молочницю безпосередньо
але всі жінки знають що після курсу вона зявляється майже гарантовано. Чому досі немає стандартного протоколу профілактики під час лікування антибіотиками і чому пацієнтка має сама здогадатись про пробіотики?
Соня-сонятко• 1 час назад
Я взагалі вввжаю що пробіотики і вся інші фуфломіцини - це бізнес .
Такого бізнесу ніде в світі нема , окрім України . На одній вулиці по 15 аптек . Навіщо ? Ах , точно , фуфломіцини купувати .
Да Щас же• 1 час назад
Сколько ни пью антибиотики - никогда не пила никакие пробиотики. Кефир, йогурт, квашеная капуста и прочее - это да. Никогда молочница не была какой-то большой проблемой
Як ухурделю• 1 час назад
Молочница была после воспаления, антибиотики в прошлом году ее не вызвали.
Бува і таке• 1 час назад
1. В стандартному протоколі лікування а/б обов´язково присутні пробіотики.
2. Не у всіх з´являється молочниця після лікування а/б.
Сіґеле-міґеле• 1 час назад
Ну с ’гарантовано’ это Вы погорячились. А так то те пробиотики и так выписывают, где нужно и где не нужно. Даже коту моему недавно выписали
В кого тако було• 1 час назад
мне ни разу не прописывали пробиотики при назначении аб- и не было молочницы никогда
Мальчун-задирун• 1 час назад
Как это?врачи всегда назначают обычно пробиотики с АБ. Только пить их надо не сразу а после. Вместотпробиотиков можете кефир попить нормальный недельку после аб
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
Я теж так вважала, але завжди після антибіотиків, вибачте, дрисня яка не закінчується. І тепер купую пробіотики, якщо призначають антибіотик.
Замулена ріка• 1 час назад
Был курс лечения антибиотиками и в схеме доктор прописала через неделю пробиотики. Лечилась как раз от молочницы ( какой именно, уже не помню, у нас же если творожистые выделения и зуд- все называем ’молочница’). Уже несколько лет все ок. Но антибиотики же и на флору кишечника влияют.
Встидаюся запитать• 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
Повно пробіотиків в нвропі і мені їх виписували
Вільний митець• 1 час назад
Нормальные врачи знают и всегда назначают Флуконазол, а пробиртики только непрофессионал вместе с АБ может назначить