ЯспАкойнаЯ• 23 января 2016
Мазь Бетасалік!
Скажіть чи можна мазь Бетасалік дитині 3,5 років?Хто користувався - результат є?
ЯспАкойнаЯ
• 23 января 2016
Ответ дляИ.О. человека
Она гормональная. Детям не рекомендуется.
Це нам лікар приписав(((
И.О. человека• 23 января 2016
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це нам лікар приписав(((
Ну то й робіть те, що вам лікар виписав, і не питайте в тіток на форумі.
Гормональні мазі дітям призначають з обережністю. Якщо немає можливості іншого лікування. І користь від цього лікування перевищує шкоду.
Сходіть ще до одного лікаря.
Чучело-Мяучело• 23 января 2016
В дитини псориаз? Це гормональна мазь, потим организм привикне до гормонив и чим будете ликувати?
ЯспАкойнаЯ
• 23 января 2016
Ответ дляИ.О. человека
Сходіть ще до одного лікаря.
Вирішила запитати інших мам - можливо вони використовували.Просто не завжди ефективно - те,що приписали,а експеременти ставити над дитиною не хочу
ЯспАкойнаЯ
• 23 января 2016
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні не псоріаз.Просто сказали висип(типу алергії чи дерматит).В нас на одному ліктьові.В тому то і річ - що толком не визначили.- а одразу гормоналну мазь виписали
Ща как дам• 23 января 2016
мы применяли гормональную мазь только название другое.. мазали,единственное после мази даже через три месяца на щеках это место не загорало на солнце...а так нормально...была необходимость мазали...
ЯспАкойнаЯ
• 23 января 2016
Ответ дляЩа как дам
А назви не пам´ятаєте?
Ща как дам• 23 января 2016
было много разных... ребенок был грудной ...пробовали много разных локоид кажется одна из низ
ЯспАкойнаЯ
• 23 января 2016
Ответ дляЩа как дам
лоринден с,локоид и еще пару других..
Дякую