Дюйм оф о4ка• 25 января 2016

Размер алиментов устанавливает суд?

Итак, подаю на алименты, муж нигде не работает. Заявление взяла у подружки, ей составлял юрист, там она просила 30% от зар.платы, но ее муж тогда оф.работал. У меня нет денег на юриста, подаю тот же иск. Но что присудят? И присудят ли вообще что то?
автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Знаю что можна просить фиксированную сумму, но не знаю какая ето стаття и как правильно аргументировать.

Отполированный Артем• 25 января 2016
Ответ дляДюйм оф о4ка

присудят точно, но нужно аргументировать фиксированную сумму.
Собирайте чеки - медицина, обарзование. еда, транпорт, одежда, питание на месяц -строго на ребенка. И просите в 3 раза больше. Муж будет бороться за снижение, конечно. так и до допустимой суммы дойдете
Тушь для2го класса• 25 января 2016
Ребёнку сколько лет?
автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Ответ дляТушь для2го класса
Ребёнку сколько лет?
5 с половиной
Бритоножка• 25 января 2016
Не больше 50 % его зароботка
автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Ответ дляБритоножка
Не больше 50 % его зароботка
так заработка якобі нет, он оф.не работает
Бритоножка• 25 января 2016
Если оф.не работает, то соц.захист будет платить помощь по несплати алиментов
Отполированный Артем• 25 января 2016
Сімейний кодекс України

Стаття 184. Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

1. Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.
2. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.
3. Якщо розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, менше мінімального розміру, передбаченого частиною другою статті 182 цього Кодексу, то дитині призначається відповідно до закону державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. (Статтю 184 доповнено частиною третьою згідно із Законом N 2901-IV від 22.09.2005)
автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Ответ дляБритоножка
соц.страх якобы платит после того, если нет проплаты за пол года.

автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Ответ дляОтполированный Артем
Сімейний кодекс України

Спасибо. Тоесть вместо фразы прошу присудить 30% от зар.платы, написать все ето, верно?
Отполированный Артем• 25 января 2016
Ответ дляДюйм оф о4ка

только с сумой определитесь
Отполированный Артем• 25 января 2016
Ответ дляДюйм оф о4ка

прошу присудить алименты в фиксированной сумму в размере.....
автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Ответ дляОтполированный Артем

ну буду просить 700 грн, а там как повезет. А все выше перечисленной на сылку на статтю писать?
Отполированный Артем• 25 января 2016
Ответ дляДюйм оф о4ка

просите прожиточный минимум на ребенка
Отполированный Артем• 25 января 2016
+ индексация
Отполированный Артем• 25 января 2016
Итак, прожиточный минимум на ребенка - 2016 (Украина):

для детей возрастом дo 6 лет составляет

с 01 января 2016 пo 30 апреля - 1167 грн., с 01 мая пo 30 ноября 1228 грн., с 01 декабря - 1313 грн.

для детей вoзрастом от 6 дo 18 лeт

с 01 января 2016 пo 30 апреля - 1455 грн., с 01 мая пo 30 ноября 1531 грн., с 01 декабря - 1637 грн.
автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Ответ дляОтполированный Артем

просите прожиточный минимум на ребенка
Спасибо, за помощь, а Вы случайно не поможете найти в нете образец на алименты где просят фиксированную сумму, чтоб все по порядку составить с тем иском, что мне дала подружка.
Отполированный Артем• 25 января 2016
Ответ дляДюйм оф о4ка

для детей вoзрастом от 6 дo 18 лeт

с 01 января 2016 пo 30 апреля - 1455 грн.,
Отполированный Артем• 25 января 2016
я бы просила 3 000

Отполированный Артем• 25 января 2016
Мне нравиться аргументация, которую приводит мама в єтом иске. Вам что-то подобное нужно написать. Только в этом иске уже были установлены ранее алименты в %, но Вы это выбросите.

Позовна заява про визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Позовна заява

про визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

Шлюб між мною, Особою_1, та відповідачем, Особою_2, розірвано.

Від шлюбу ми маємо спільну дитину – Особу_3, «__»_________ року народження.

Рішенням _________ районного суду м. _________ від 18 лютого 2008 року мої позовні вимоги задоволено - стягнуто із Особа_2 на мою користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини – Особи_3, «__»________ року народження, у розмірі 1/4 частини усіх видів його заробітку, але не менше 30% від прожиткового мінімуму у місяць на утримання дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття.

На утримання дитини потрібно не менше 2000 гривень, внаслідок того, що я повинна витрачати щомісячно грошові кошти на наступне: на ліки - 200 гривень, на дитячий садочок - 95 гривень, на гуртки у дитячому садочку - 80 гривень, на ремонти, іграшки, миючи засоби у дитячому садку - 50 гривень, на відвідування оздоровчої групи - 70 гривень, на їжу - 600 гривень, на одяг, взуття - 200 гривень, відвідування музичної школи - 50 гривень, індивідуальні заняття музикою - 200 гривень, комунальні послуги - 200 гривень, кабельне телебачення -33 гривні, санаторно-курортне лікування - 200 гривень щомісячно.

Особа_2 добровільно допомоги на утримання дитини не надає, аліменти сплачує несвоєчасно та не у повному обсязі, не бере участі у додаткових витратах, викликаних частими хворобами дитини.

Відповідач постійно приховує дійсний розмір своїх доходів, має комерційну палатку на базарі, але належної матеріальної допомоги дитині не надає. Нещодавно відповідач придбав новий автомобіль Mitsubisi Lancer X, що свідчить про його матеріальну забезпеченість.

Дитина має слабе здоров’я, перебуває на диспансерному обліку. Згідно із довідкою поліклінічного відділення № 2 _________ дитячої клінічної лікарні, Особа_3, часто хворіє та перебуває на диспансерному обліку з діагнозом: лімфаденопатія, аденоїдні вегетації 1-2 ступеню.

Згідно з вимогами ст. 180 СК України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Відповідно до вимог ст. 183 СК України, частка заробітку (доходу) матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом. Згідно із вимогами. 1 ст. 184 СК України, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий доход, а також за інших обставин, що мають істотне значення, суд, за заявою платника або одержувача, може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 192 СК України, розмір аліментів, визначених за рішенням суду, може бути згодом зменшений або збільшений за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них.

З наведених норм чинного законодавства України про особисті немайнові і майнові права та обов’язки батьків і дітей, випливає наступне. Відповідач зобов’язаний утримувати свою дитину до досягнення нею повноліття шляхом сплати аліментів на її утримання у розмірі, визначеному судом. Я маю право на зміну визначеного судом розміру аліментів, у разі зміни матеріального стану відповідача. Дитина є хворобливою, перебуває на диспансерному клінічному обліку, а тому потребує постійних витрат на лікування.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 180, 184, 191-192 СК України, ст.ст. 3, 88, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Змінити розмір аліментів та щомісячно стягувати аліменти із Особи_2, «__» року народження, уродженця м.__________, на мою користь на утримання дитини - Особи_3, «__»___________ року народження, у твердій грошовій сумі, у розмірі 1000 гривень, починаючи стягнення з 15 травня 2009 року і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з Особи_2 судовий збір у сумі 51 гривня та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у сумі 30 гривень на користь держави.

Додаток:

Копія свідоцтва про розірвання шлюбу;

Копія свідоцтво про народження Особи_3;

Копія рішення ________ районного суду м._________ від 18 лютого 2008 року;

Копії квитанцій за оплату дитячого садочка, дитячих гуртків;

Копія довідки поліклінічного відділення № 2 ________ дитячої клінічної лікарні

Копії квитанція за оплату санаторно-курортного лікування;

Копії квитанцій за оплату комунальних послуг.
автор Дюйм оф о4ка • 25 января 2016
Ответ дляОтполированный Артем
я бы просила 3 000
ой, такая сумма, вряд ли присудят... та и он платить не будет( а чеки нужно нести с собой на суд,или прикреплять к иску когда подаю.
Отполированный Артем• 25 января 2016
Ответ дляДюйм оф о4ка

присудят 1500.
Но не 700 же. Не будет платить-долг будет, а потом и уголовная ответственность.
ТыЧиНеТЫ• 25 января 2016
Ответ дляОтполированный Артем

присудят 1500.
а если заплатит 100грн за полгода?
Пьера Безухова• 25 января 2016
Ответ дляТыЧиНеТЫ
а если заплатит 100грн за полгода?

ничего ему не будет ....я вам больше скажу, Вы себе не представляете, что творится в исполнительных органах, там просто никто ничего не делает, текучка сумасшедшая , исполнителям плевать на вас и ваши алименты!(Киев ,Оболонский район)
ХикориДикори• 25 января 2016
Мне отец платил 25% от официальной зарплаты и подарки до 18 лет давали на новый год.
А там Все зависит от Вашего бывшего мужа. Отец меня ещё и одевал возил на моря, в школу деньги давал, та и если матере нужно было тоже давал безвозмездно.