Пленница SexShop-а!• 04 февраля 2016

Годуючі мамочки зайдіть будь-ласка...

Підкажіть будь-ласка є вкладиші для годування грудю бабмукові їх дуже хвалять)
і є світлі - бамбукове волокно і є темні- бабмуково угольний фібр якщо ви користувались то підкажіть будь-ласка які кращі?
які вам більше підійшли) і яка в них різниця)
буду щиро вдячна)
автор Пленница SexShop-а! • 04 февраля 2016
оце то й нік...

Кюветчица• 04 февраля 2016
Вкладиші потрібні перші 2-3 міс., я користувалася звичайними носовими хусточками з хлопку, часів СРСР.

У комплекті до одного з бюстів були сучасні вкладиші, але мені вони менш зручні, бо довше сохнуть.
Мальчун-задирун• 04 февраля 2016
Мне понравились силиконовые Джонсона беби, но бамбуковые я не пробовала и не слышала
Рябушка Ку• 04 февраля 2016
У меня перывые 3 месяца были одноразовые вкладыши Chicco, а потом пользовалась многоразовыми белыми бамбуковыми на ночь и во время кормления под вторую грудь. Другие многоразовые не пробовала, сравнить не могу. Но меня они в принципе устраивали.
Благоуханочка• 04 февраля 2016
Якщо нема ран на грудях, то підійдуть Джонсонс і джонсонс. Доре вбирають вологу і дають відчуття сухості.
АЛЕ, якщо є рани на сосках, то вони не підходять, бо сильно прилипають до тих ран і дуже важко їх потім віддерти.
Тоді я брала Беллу. Тільки -, як будуть мокрі, то зразу стає некомфортно.
Слоник-тоник• 04 февраля 2016
Я користуюсь бамбуковими вкладишами вугільний фібр декілька місяців і дуже задоволена. Брала на сайті мамапа. Раджу і сайт і вкладиші!
paksivatova• 04 февраля 2016
я медела купляла - класні