tajja-vredina• 14 февраля 2016

Поділіться досвідом використання Нікотинової кислоти для росту волосся

Чула, що сприяє росту волосся.
Як часто необхідно втирати?
Кажуть, що втирати виключно на чисте волосся (тоді щодня його необхідно мити???)
У кого який результат був?
SLIVA_IN_UA• 14 февраля 2016
есть метод доктора Попова, надо втирать комара в голову)

Mamitta• 14 февраля 2016
Я экспериментировала. Результат понравился.
Да, на чистые сухие волосы, точнее- кожа головы. Равномерно втирать по 1 ампуле, не больше
автор tajja-vredina • 14 февраля 2016
Ответ дляMamitta
ви щодня миєте голову?
автор tajja-vredina • 14 февраля 2016
Ответ дляSLIVA_IN_UA
...не зрозуміла...
SLIVA_IN_UA• 14 февраля 2016
Ответ дляtajja-vredina
...не зрозуміла...

Mamitta• 14 февраля 2016
Ответ дляtajja-vredina
ви щодня миєте голову?
На момент эксперимента через день мыла. Например, вечером помыла, нанесла никотинку, на утро (пока голова еще чистая) нанесла снова, на следующий день снова после вечернего мытья и т.д.
Mamitta• 14 февраля 2016
Ответ дляtajja-vredina
...не зрозуміла...
Не обращайте внимание
Гадар• 14 февраля 2016
Попробую
SLIVA_IN_UA• 14 февраля 2016
Ответ дляMamitta
Не обращайте внимание
можно похихикать)

автор tajja-vredina • 14 февраля 2016
Ответ дляSLIVA_IN_UA
можно похихикать)
та можна))) а раптом я б повірила?))) я вже стільки перепробувала, що комари - то не проблема) головне сезон дочекатись))
автор tajja-vredina • 14 февраля 2016
Ответ дляMamitta
я просто думаю, якщо мити раз в 3 дні, і наносити нікотинку - чи буде ефект?
SLIVA_IN_UA• 14 февраля 2016
Ответ дляtajja-vredina
так это реальная методика) можете пробовать)
автор tajja-vredina • 14 февраля 2016
Ответ дляSLIVA_IN_UA
Natella-Nati• 14 февраля 2016
я вот тоже уже две недели использую никотинку. правда на влажные еще от мытья волосы. я думаю что на утро уже эффект не тот будет. нужно на чистую кожу головы. результат пока не вижу.
автор tajja-vredina • 14 февраля 2016
Ответ дляNatella-Nati
ну от і я читала, що краще на вологе, після миття - але питання, чи буде ефект, якщо ця процедура не щодня відбуватиметься....
Natella-Nati• 14 февраля 2016
Ответ дляtajja-vredina
я думаю буде! не всі миють щодня голову! через день хоча б робіть нікотинку та раз в тиждень масочки. і результат не примусить на себе чекати! удачі Вам!
автор tajja-vredina • 14 февраля 2016
Ответ дляNatella-Nati
дякую!