tajja-vredina• 14 февраля 2016
Поділіться досвідом використання Нікотинової кислоти для росту волосся
Чула, що сприяє росту волосся.
Як часто необхідно втирати?
Кажуть, що втирати виключно на чисте волосся (тоді щодня його необхідно мити???)
У кого який результат був?
Як часто необхідно втирати?
У кого який результат був?
Ответ дляMamitta
Я экспериментировала. Результат понравился.
Да, на чистые сухие волосы, точнее- кожа головы. Равномерно втирать по 1 ампуле, не больше
ви щодня миєте голову?
Ответ дляSLIVA_IN_UA
есть метод доктора Попова, надо втирать комара в голову)
...не зрозуміла...
Ответ дляSLIVA_IN_UA
можно похихикать)
та можна))) а раптом я б повірила?))) я вже стільки перепробувала, що комари - то не проблема) головне сезон дочекатись))
Ответ дляMamitta
На момент эксперимента через день мыла. Например, вечером помыла, нанесла никотинку, на утро (пока голова еще чистая) нанесла снова, на следующий день снова после вечернего мытья и т.д.
я просто думаю, якщо мити раз в 3 дні, і наносити нікотинку - чи буде ефект?
SLIVA_IN_UA• 14 февраля 2016
Ответ дляtajja-vredina
так это реальная методика) можете пробовать)
Ответ дляSLIVA_IN_UA
Natella-Nati• 14 февраля 2016
я вот тоже уже две недели использую никотинку. правда на влажные еще от мытья волосы. я думаю что на утро уже эффект не тот будет. нужно на чистую кожу головы. результат пока не вижу.
Ответ дляNatella-Nati
ну от і я читала, що краще на вологе, після миття - але питання, чи буде ефект, якщо ця процедура не щодня відбуватиметься....
Natella-Nati• 14 февраля 2016
Ответ дляtajja-vredina
я думаю буде! не всі миють щодня голову! через день хоча б робіть нікотинку та раз в тиждень масочки. і результат не примусить на себе чекати! удачі Вам!
Ответ дляNatella-Nati
дякую!