Бандитка Сью• 21 февраля 2016

Чи знаєте Ви випадки що за споживчий кредит забирали будинок?

От і питання(( Сума питання 10 ти ( людиною не платився він близько року). Платити і не збирається(((( Подробиці описувати не буду....дуже вже складно(
автор Бандитка Сью • 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко

Підтримую, вище все правильно написано. Перед арештом майна суд може примусово ( рішенням суду) зобовязати повернути борг, не зважаючи є чи не має постійного джерела доходу( в більшості випадках повернення частинами, навіть не виликими - прирівнюють до повноціного повернення боргу, тобто якщо повертаєте частинами, а банк хоче все і одразу, суд вирішує, що ви виконуєте свої обовязки). Питання в іншому чому ’ и не собирается платить’?
Тому що людтна- алкоголік! Колись вже був один кредит, про який я знала-він теж не платився, і я якось назбирала суму, і заплатила. Після того взявся ще один! Я не знала....от вилізло тепер! Я працюю в маленькому місті- з\п 2 тис, мала дитина.....я не зможу виплатити((((( Ледве живу тепер з такими цінами(

Я не в теме• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью
Афігеть! А який банк( можливо знаєте)
нет незнаю
Отвечаю всем• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью
Я правильно розумію....після аресту - продаж і на вулицю?
Да
автор Бандитка Сью • 21 февраля 2016
Ответ дляОтвечаю всем
Да
Ну от....супер блін.
Смайлик• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью

нет
арест на имущество накладывается вообще в рамках уголовного судопроизводства, а не гражданского.
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью
Зрозуміло. Ну перш за все, хочу сказати, що заставою при споживчому кредиті є або товар який брався, або ’чесне слово’( якщо гроші). тобто судова тяганина може тягнутися дуже багато років, але з нерухомим майном нічого не трапитсь. Є ще одна сторона медалі. Ви мені вибачте за відвертість але.... алголіків частіше всього дуже добре видно. І людина яка оформляла цей кредит ( співробітник банку) мав би це помітити. Ну і про роботу також надаються якісь відомості. тобто в разі суду цю сторону треба розкручувати. Але по споживчим кредитам до суду доходить рідко, дійсно борг або продають колекторам, або списують як ’не ліквід’ в першому випадку - приємного мало, але і вони не можуть відібрати нерухомість, а якщо Ви не живете із позичальником то Вам ще менше нервів тай головного болю. Йому телефонуватимуть, можливо навіть будуть навідувати - що є протизаконним, йому погрожуватимуть - ось тут треба бути уважною, щоб він не вліз ще в якусь аферу можливо навіть з цими ж аферистами, можна просто забрати всі важливі документи. а в другому тільки плюси, Ваш родич ніколи і ніде більше не зможе отримати кредит\ займ\ позику\ розстрочку.
мистерЛяпсус• 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
а что могут сделать коллекторы ? я так понимаю в суд они не идут?
автор Бандитка Сью • 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
Ні, вона алкоголік на лице.....коли брався кредит, вона ще тоді працювала. Ми просто з стном тут живемо і прописані....що буде з нами коли ми би втратили будинок....страшно подумати(
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ длямистерЛяпсус
В суд ні, по споживчому тим паче ні. Вони морально тероризують людину, всіма методати до яких може додуматися їхня хвора уява. І якщо перед ними не стабільна людина, від них може бути пропозиція подарувати майно в обмін на списання боргу. Тай тут є АЛЕ, колектори також переглядають портфель який купують. і є дуже багато шансів що такий безперспективний кредит їх не зацікавить.

мистерЛяпсус• 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
у меня у кумы,весь подъезд обвешали ее фото ,с обращением к соседям помочь выплатить кредит((просто интересно как далеко они могут зайти.если человек все равно не платит.что делают дальше?
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью
Мама офіційний власник чи співласник нерухомості? по кредиту були коли не будь проплати? телефон міняли ? на дзвінки із банку відповідала?
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ длямистерЛяпсус
Це методи колекторів, не банку. Будуть дзвонити до сосідів, на роботу. Будуть телефонувати по ночам. можутьговорити що вже подали до суду, можуть говорити що завтра прийдуть описувати майно. Тобто слова, залякування, погрози різного характеру, активних дій вони не можуть приймати.
мистерЛяпсус• 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
спасибо огромное!
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ длямистерЛяпсус
спасибо огромное!
Не має за що. Я вважаю що краще платити хочаб іноді частина ( це у випадку куми коли фона брала і їй віддавати) але ситуації в житті бувать різні. головне знати що майже всі методи колекторів крім вічливих дзвінкві- протизаконні.
мистерЛяпсус• 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
спасибо большое еще раз!
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ длямистерЛяпсус
спасибо большое еще раз!
До речі в деяких випадках продаж коллекторам краще ніж прострочки в банку. Коллектори вимагають одну і ту саму суму, вона з часом не буде збільшуватись - вони не мають право нараховувати будь-які пені, штрафи чи комісії.
мистерЛяпсус• 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
права то не имеют...но цыфры озвучивают астрономические спасибо вам за консультацию))))подпишусь на вас ,вы наверное юрист?
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ длямистерЛяпсус
))) нет я руководитель отдела потреб. кредитования , а сейчас я мама в дикрете.
мистерЛяпсус• 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
я поняла ))))еще раз спасибо!

Жена брата Админа• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью
Ні, не під заставу. Я договору не маю.....але точно знаю що не під заставу.

Тогда не переживайте. Брат двоюродный по молодости тоже кридитов на хватался (2005 год где-то) и не платил (и не заплатил до сейчас). Его родителям приходили письма, звонили. Продолжалось это года четыри и всё. Конечно родителям было очень не приятно, но квартиру не отбирали, расправой не угрожали, хотя, конечно, психологическое давление было. И скорее всего, если бы у них были деньги, то погасили бы кредит .
автор Бандитка Сью • 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
Телефон міняли, останній раз я кинула гривень 500 2 міс назад. З банку не телефонували, присилають листи, щоб сплатити, інакше подадуть до суду.
автор Бандитка Сью • 21 февраля 2016
Ответ дляНатали Даценко
Офіційний власник.
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью
Офіційний власник.
Хочу Вам відповісти в приват. незнаю як це правильно робиться. напишіть мені а я Вам відповім.
Натали Даценко• 21 февраля 2016
Ответ дляБандитка Сью
Офіційний власник.
ответила Вам в приват.