Іра.• 27 февраля 2016

Підкажіть як повернути гроші!

Дівчата, може хтось вже стикався, бо я вперше........... Завжди замовляю в інтернеті речі, та й сама продаю. Все що замовляла, завжди приходило.Цього разу знайшла Вконтакті курточку, в дівчини було майже сто позитивних відгуків про роботу. Ну я і повелася. Оплатила на картку Фідобанку, чекаю. Минуло пару днів, я її запитала, коли буде куртка. Сказала, що відпише. Не відписала. Я їй ще пару повідомлень написала, ігнор. Сьогодні заходжу, а вона заблокувала мені доступ до сторінки. І все... Що можна зробити, чи це все?...
Все очень просто• 27 февраля 2016
Треба з´ясувати чи є в неї тут профіль. А для цього потрібно їй написати у ВК з іншої сторінки. А потім позвати її сюди та спросити чому вона так зробила. Кидайте ссиль на її сторінку напишем їй.

автор Іра. • 27 февраля 2016
Ось ссилка на профіль Елі https://vk.com/idl353397100
Olga17*03• 27 февраля 2016
Меня так на олх кинули на 300грн оплачивала на приват карту заблокировала пока и все......
автор Іра. • 28 февраля 2016
Дякую!