Безникая• 03 марта 2016

Мами синочків,яким робили хірургічне втручання по чоловічій лінії-підкажіть...

Як ви це пережили?Як ви доглядали після цього..В нас істерична паніка-боїться пісяти ,бо після цього у нього болить.Сину 4 роки буде-як достукатися,щоб робити процедури -силою чи словами...
Губы рыбы• 03 марта 2016
вам что-то серьёзное делали?

Курочка• 03 марта 2016
Це було просто жахливо,ми з чоловіком робили силою,слова не допомагали,але йому було 1,5 рочки,зараз 5 років,дуже боїться,не дає щоб ми чіпали,сам промиває,хоча зараз вже і не болить,в нього істерика,коли я хочу подивитися. Терпіння ВАМ!!!!
Пупс• 03 марта 2016
Когда было оперативное вмешательство?
автор Безникая • 03 марта 2016
Ответ дляПупс
Когда было оперативное вмешательство?

Вівторок
Идууу--уууу блин• 03 марта 2016
Фимоз? Делали когда ребенку было меньше года
автор Безникая • 03 марта 2016
Ответ дляКурочка
Скільки часу ви робили процедури і які саме?Спасибі
Идууу--уууу блин• 03 марта 2016
Завариваете в тазику ромашку сажаете туда ребенка и пусть сам там полощет, а вы только загляните правильно ли Типа так

Курочка• 03 марта 2016
Я вже і не пам`ятаю,нам приписували мазі,а тоді промивали в травах.Як зажила ранка,то просто відкривали і промивали водичкою,і зараз так робимо.
Курочка• 03 марта 2016
Ми ще гралися так,брала стаканчик з ромашкою і давали краникові пити.Йому подобалося.
Пупс• 03 марта 2016
Так там еще все свежее делайте ванны с ромашкой мажте мазью.вам что-то приписывали?