ЦібаФу• сегодня в 00:42
Підліток агресія
Добрий вечір
Поділіться своїм досвідом , що робити якщо підліток в еміграції вже зовсім злетів з катушок , бʼє матір , бо не даю комп чи інтернет, бо може сидіти до ранку і заважає навіть спати вночі ( я вже не знаю що робити, невже їхати додому під обстріли страшні(( йому 17! І не розуміє,що там дома, як там страшно, побив мене страшно вчора.. я вся в синцях не знаю що робити, я у відчаї (((
Батько його йому все одно він в Україні .
Copy-Paste• 1 час назад
Ответ дляЦібаФу
Так как его туда затолкать (
Не хочет ни в какую говорит , пойдет на меня напишет , что я его отправляю на войну (((
Угрожает что попало мелет. Надо отправлять не могу уже🥲
Значит фиксировать побои и отправлять в интернат. Мелкий, но уже жёсткий манипулятор. Точно психопат. Дальше будет все намного хуже
Душа компанії• 6 минут назад
Ми, які в Україні, читаємо оце: невже нам їхати в Україну?!!! Мій підліток в Україні, 15 років, помічник у нас, спокійний і юморний)
Душа компанії• 3 минуты назад
Я не часто сюди заходжу, але вже читала таке. Скажіть, це ж не перший раз?