Суть питання в слідуючому - вже два дні мені телефонують нібито з цього фонду та пропонують зробити благодійний внесок на закупівлю слухових апаратів для діток-сиріт... Загалом я не проти, але якось не певно мені, та і в неті інформації малувато, а сайт який вони мені прислали відрізняється від сайту який видає пошукова система. Можливо хтось стикався з цим фондом, чи знає щось прошу поділитись, оскільки не хочеться пошитись в дурні. Дякую.
Прасковична• 05 июня 2013
мужу моей знакомой-предприниматель-вот ему прислали. Но тоже все как-то странно, если честно. И про него толком ничего не известно.
Зяблик протестант• 05 июня 2013
на 99% уверена, что развод
А какой сайт? Только давайте в сокращенном виде без http и www, а то на том сайте увидят откуда столько переходов
Ответ дляЗяблик протестант
на 99% уверена, что развод
мені прислали смс з сайтом dopomozhit.com а також ЄДРПОУ 25883360, р/р 26001046100330, МФО 300658 в АТ Піреус Банк. звонили з номеру 067 468 50 52