Моя мама має машинку і шиє там свякі речі для себе , для нас..Ну такі дрібнички. Так ось, я звернула увагу , що у неї всі нитки у коробці від якогось печива. У мене питання, а є якісь органайзери? Чи як вони називаються і виглядають? Я б хотіла, щоб вона могла ножниці, нитки, резинки, ну ще там дрібязок всякий туди поскладати. Дякую.
Ответ дляArini
Есть органайзеры для шпулек, отдельно
А все остальное - я лично складываю в органайзеры для инструментов.
И коробки пластиковые.
Посмотрите в продавалке ’органайзер’ - будет куча разных коробочек.
И коробки пластиковые.
дякую так і шукаю. але стільки всього видає, то я думала є спеціальна назва якась для таких штучок