Мексиканочка• 30 марта 2016
кому дають взятки на усиновлення ???
Самохвалова• 30 марта 2016
Вот парадокс, люди хотят усыновить ребеночка, да еще и взятку за это нужно дать(
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
а безработным детей дают?
Ні.
Треба довідку про постійний дохід. Зарплату або приватний підприємець якщо, то з податкової береться.
ТрамвайGirl• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
а что без взятки не дают детей?
Здоровых не дают!!!
ТрамвайGirl• 30 марта 2016
Автор моя сестричка удочерила девочку. Взятку давали директору детског дома.
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
а что без взятки не дают детей?
Набагато складніше. Особливо якщо хочеш маленького та здорового.
Я не підтримую хабарі, просто озвучую реальність.
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляСамохвалова
Закон ринку, на жаль.
Бажаючих всиновити більше, ніж ’товару’.
Чим і користуються різні нечистоплотні особи на відповідних посадах.
Bugagachka• 30 марта 2016
Ответ дляс_переулочка
Ні.
мені фонд платить... вакансія на маю посаду в Києві відсутня:(
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
Фонд - тобто по безробіттю отримуєте?
Тоді нічого не вийде, у Вас навіть документи не приймуть.
Уточню про всяк випадок, це якщо мова йде про Вас одну. Якщо у Вас є чоловік, і у нього є постійний дохід, тоді Ваша довідка вже не обов´язкова. Потрібен дохід на сім´ю в цілому, а не на кожного з подружжя.
Bugagachka• 30 марта 2016
Ответ дляс_переулочка
Я тоже не поддерживаю взятки - категорично.
Bugagachka• 30 марта 2016
Ответ дляс_переулочка
Фонд - тобто по безробіттю отримуєте?
Дякую...давно цим питанням задавалися...
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
А кто сейчас здоровый??
Ви просто не бачили, які діти там є.
100%-го залізного здоров´я там взагалі навряд чи знайти, але й умовно здорових чи з невеликими проблемами швидко забирають.
А залишаються діти з серйозними вадами. З синдромом Дауна, з дцп, розумово відсталі, без рук чи ніг, з серйозними відхиленнями нервової системи, і так далі.
Bugagachka• 30 марта 2016
Ответ дляс_переулочка
Ви просто не бачили, які діти там є.
Бачила, бо дуже часто буваю в дитячих будинках... трохи благодійністю займаюся..
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
Без хабаря знайти дитину шанс є. Просто приготуйтесь або до довгого чекання, або до боротьби. І надійтесь, що пощастить. Інколи так буває, що й зразу щастить. )))
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
О, ну тим паче. Знаєте.
Bugagachka• 30 марта 2016
Ответ дляс_переулочка
Взагалі то на майбутне...
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
Взагалі то на майбутне...
Думаєте, в майбутньому цю систему хабарів зруйнують? Ой, я б на це не сподівалася ще довго. (((
с_переулочка• 30 марта 2016
Ответ дляBugagachka
Систему - ні...бо є ті які цю систему підтримують і їх більшість
Отож. ((
Мексиканочка
• 30 марта 2016
Це правда !! Нажаль нам довгий час йти до руйнування хабарів!! Питання філософське для нашої країни!!!
пьЯНА• 30 марта 2016
Ответ дляТрамвайGirl
100%!! ну может еще судье за быстрое рассмотрение дела.
пьЯНА• 30 марта 2016
у кумы сестра усыновила. сначала все было как обычно - собрали документы, стали в областном центре ждать.... ждут...ждут.... почти год прошел... ждут.... в обл. центр МФУшку купили подарили. ждут... после года ожидания пошли в ближайший детдом, пообщались с директором. показали им на выбор нескольких. вобщем уже 2 года ребенок в семье.
Пургену мне• 30 марта 2016
Мы давали: зав. дому малютки+ начальнику отдела опеки и попечительства+ руководителю курсов опекунов (времени было мало, а справка нужна ’на вчера’), +судье за быстрое и положительное рассмотрение дела. В результате - через 10 дней с момента первого знакомства дочь была уже с нами дома (сперва под опекой,а спустя 6-7 мес решение суда об удочерении)