На морозе• 10 апреля 2016

Роддом Борисполь. Кто рожал в 2015-16 гг.?

Девочки из Борисполя, кто рожал недавно, как вам роддом? Раньше отзывы были не очень, но последним воеменем читаю, что все улучшилось. Какие ваши впечатления? Или лучше в Киев? Если в Киев, то какой роддом?
Люблю порядок• 10 апреля 2016
Тоже интересуюсь им,рожать летом.
Рассказница• 11 апреля 2016
Народжувала в Борисполі в 2009 і 2012, народжуватиму там і в цьому році літом втретє (по крайній мірі розраховую дуже саме на Бориспільський, надіюсь не буде закритий). В мене особисто відгуки були хороші як перший, так і другий раз.
Люблю порядок• 12 апреля 2016
Ответ дляРассказница
Ви плануєте народжувати по швидкій чи домовлятися з лікарем?
Люблю порядок• 12 апреля 2016
У какого врача хотите рожать? Или по скорой?
Рассказница• 12 апреля 2016
Ответ дляЛюблю порядок
Я обидва рази народжувала у чергових лікарів. Зараз так само планую. Мені одна лікарка дуже сподобалась на других пологах) Але я не буду домовлятися ні з ким.
Рассказница• 14 апреля 2016
Ответ дляЛюблю порядок

А Ви не дізнавались, чи пологовий буде закриватись на мийки і т.п.?
Люблю порядок• 14 апреля 2016
Ответ дляРассказница

Ні не дізнавалась ще...
Люблю порядок• 14 апреля 2016
Ответ дляРассказница

А ви нічого не чули про нового завідуючого? Як лікар ?
Рассказница• 14 апреля 2016
Ответ дляЛюблю порядок

Ні, ще нічого не чула... А не знаєте прізвище? Може в інтернеті вже хтось щось писав. Я колись на цьому форумі шукала часто інформацію, там є обізнані мами, які знають набагато більше мене))) - http://boryspil.in.ua/forum/index.php але там про роддом дуже давні дописи, нічого нового не бачу. Може написати туди.
Рассказница• 14 апреля 2016
Ось темки про роддом і ЖК:

http://boryspil.in.ua/forum/viewtopic.php?f=46&t=2...

http://boryspil.in.ua/forum/viewtopic.php?f=46&t=1...

http://boryspil.in.ua/forum/viewtopic.php?f=46&t=5...
Рассказница• 14 апреля 2016
Ответ дляЛюблю порядок
А у Вас на коли ПДП ? У мене на 31 липня.
Люблю порядок• 14 апреля 2016
Ответ дляРассказница
у мене початок липня)
Рассказница• 14 апреля 2016
Ответ дляЛюблю порядок
у мене початок липня)

Ясно) ну все одно поряд) В мене двоє старших дітей трохи раніше ПДП народились (в 38 і 39 т.) то думаю, може і зараз так буде)
Люблю порядок• 14 апреля 2016
Ответ дляРассказница

Я теж хочу трошки раныше)
Рассказница• 14 апреля 2016
Ответ дляЛюблю порядок
Я теж хочу трошки раныше)

Може поділитесь враженнями потім про пологовий і хто лікар був) Якщо згода, я відкриюсь і можемо в приваті говорити.
Люблю порядок• 14 апреля 2016
Ответ дляРассказница

Якщо не забуду то обов´язково напишу) А взагалі вам же краще знати що це за пологовий) Ви ж вже там народжували....) Я першу донечку народжувала на Червоному Хуторі, в цей раз думаю в Борисполі , але ще точно не вирішила, чула хороші відгуки про нового завідуючого і хочу домовитися з ним, по швидкій 100% не буду...
Рассказница• 14 апреля 2016
Ответ дляЛюблю порядок

Та я розумію) Та все ж свіжі враження і якісь нюанси все одно цікаві, бо я другого народжувала 4 роки тому)) Я відкрилась, можемо продовжити переписку якщо що в приваті, напишіть щоб я знала що то Ви :)))