Запросила сестра на весілля на початку липня, сину 3 роки як його вдягнути? Сорочку, поло, футболку до них шорти чи штанці? Можливо він ще буде нести шлейф нареченої.
якщо буде нести шлейф, то треба одягати так, щоб підходило до сукні нареченої, якщо ж ні - то літні штани і сорочку, якщо шорти, то можна підібрати класичного фасону і створити образ в стилі 40-х рр.
Мій синок у 4 роки буде на весіллі також нести шлейф нареченоі. Куплю або пошию костюм-трієчку з білою сорочкою і метеликом. Якщо буде спека - піджачок знімемо, штанці-жилетка-сорочка з коротки рукавом-метели-класичні туфлі. В принципі повторимо костюм наречного.