Фима Собак• 12 мая 2016

Юристи, допоможіть порадою, будь ласка. ОСББ

Я с займалась створенням ОСББ у будинку. Дев"ятиповерхівка, 6 під"їздів.Будинку 38 років.
Оформленя документів доручила юристу. Самостійно оплатила його послуги-2500 гр. Ці гроші планую повернути з майбутніх проплат.
Дійшла справа до відкриття рахунку у банку. І тут стикнулась з невідповідністю даних у протоколі зборів і статутом. У протоколі перших зборів ми голову обирали загальними зборами, а в статуті прописано, що голову обирають члени правлінні зі свого складу шляхом голосування.
Звернулась з цим питанням до юриста, котрий оформляв документи. Він стверджує, що нічого страшного. Треба зробити протокол зборів правління заднім числом і все гуд.
Як бути? Ну не хочу я починати роботу з такими "косяками". Питання в тому що робити?Переробляти статут чи створювати протокол зборів правління про обрання голови?
Мне без сахара• 12 мая 2016
то ви голову правління обирали чи може голову зборів загальними зборами?

автор Фима Собак • 12 мая 2016
Ответ дляМне без сахара
І голову зборів і голову правління обирали на зборах.Це йшло різними питаннями. Голову збоів-перше питання, голову правління -четверте питання.
Чижик Пижик• 12 мая 2016
http://advocat911.com.ua на этом сайте в течении нескольких часов можно получить ответ. (стоимость 75грн) они есть и в ФБ
Мне без сахара• 12 мая 2016
ну не знаю, ну зробіть заднім числом протокол зборів правління і оберіть на ному голову -а шо тут такого?
автор Фима Собак • 12 мая 2016
Ответ дляЧижик Пижик
дякую !
автор Фима Собак • 12 мая 2016
Ответ дляМне без сахара
будь-яка перевірка документів починається зі статуту і протоколу перших зборів
на запитання-для чиго ви обирали голову правління загальними зборами, якщо у статуті прописано інше як відповідати?
Мне без сахара• 12 мая 2016
Ответ дляФима Собак
а хто спитає?

Мне без сахара• 12 мая 2016
розмисліть логічно - протокол загальних зорів де ви обрали голову ви вже подали реєстратору значить вже його не переробиш, так? при цьому в статуті визначено обрання голови членами правління так? ну то зробіть протокол як цього вимагає статут і все
автор Фима Собак • 12 мая 2016
дякую, подумаю
хоча вважаю, що юрист зробив помилку, нехай виправляє, статут пероробляє чи як там....
за що я заплатила 2500? на жаль не маю вже на нього ніяких важелів впливу, за роботу заплачено...
Мне без сахара• 12 мая 2016
Ответ дляФима Собак
дякую, подумаю
то ж статут заднім числом вже не переробиш -він вже у реєстратора

і голова правління вже обраний
Мне без сахара• 12 мая 2016
якщо переробляти статут -то тількина майбутнє, якщо ви вже подали реєстратору документи
автор Фима Собак • 12 мая 2016
Ответ дляМне без сахара
дякую Вам ще раз, протокол зборів правління зроблю це не проблема.
переживаю лише щоб не було клопотів із якимись провірками.
раптом якісь не адекватні мешканці надумають оскаржуват само створення ОСББ?
Мне без сахара• 12 мая 2016
Ответ дляФима Собак
ну то створення - це більш ширше питання ніж обрання голови правління.
тим більше -що загальні збори -то взагалі вищий орган управління
і ви ж таки зробите протокол правління -і оп, у вас все по статуту)
автор Фима Собак • 12 мая 2016
спасибі ))) приступаю друкувати протокол)))))