14 мая 2016

Коробка автомат чи всетаки механіка?

Дівчата атолюбителі,підкажіть! Постало питання про придбання другого авто в сім"ю(для мене),зараз користуємось з чоловіком однією машиною на двох(механіка),стаж водіння(реальний) десь 2 роки, за рульом відчуваю себе досить впевнено, тому чоловік вирішив ,що я вже "доросла" до власної машини, спочатку я вирішила,що це має бути автомат 100%, а тепер наслухавшись багатьох знайомих ,які з автомата переходять на механіку( через часту поломку автоматичної КП) задумуюсь над вибором.....підкажіть,будь ласка,в кого яка машинка на автоматі, і як часто маєте(чи не маєте ) проблеми з коробкою? Ліміт по фінансах 10-11 тис.дол.,буду дуже вдячна за поради так як вже геть заплуталась у виборі....
показать весь текст
Патриоточка 16 мая 2016
Ответ дляХикориДикори
Була я сьогодні на автобазарі,нічого гарного нема,як сказав мій чоловік одні корчі і недобитки,розстроілась(мабуть знову будемо шукати щось в польші і приганяти, всім дякую за поради!
Цитата:
Була я сьогодні на автобазарі,нічого гарного нема,як сказав мій чоловік одні корчі і недобитки,розстроілась(мабуть знову будемо шукати щось в польші і приганяти, всім дякую за поради![/ci

Будете розтаможувати чи на польських їздити?
автор ХикориДикори 17 мая 2016
Та ,мабуть, будем розмитнювати,якось трохи страшно в нашій країні все так не стабільно,сьогодні можна їздити на іноземних номерах,завтра щось нове придумають і куди ту машину діти? Хоча перспектива за економити 4-5 тис.доларів на розмитнені дуже велика)