Стрекоза любви• 26 апреля 2024

Відкрити кордони для тих, хто готовий віддати свою нерухомість новобранцю ЗСУ

Як вам такий варіант. Наприклад, людина, сімʼя вирішила, що в Україні нічого її не тримає, хоче виїхати. При цьому має нерухомість ліквідну в Україні. Переписуєш свою нерухомість на мужчину, який буде захищати Україну, служити в ЗСУ, «вмирати» в окопі, але для його сімʼї буде можливість мати нормальне житло.
Як вам ідея? Відписали б свою нерухомість за можливість виїхати, якщо інших законних підстав немає?
автор Стрекоза любви • 26 апреля 2024
Ответ дляСонная Сова
Я серьезно, прочитала страниц 6 не нашла ничего.
Відповіді на ваше запитання не існує. Бо ситуація гіпотетична. Без заглиблення в деталі.
Carin• 26 апреля 2024
Ответ дляLife-game
Вы сейчас серьёзно?
Сейчас уже и шутить стремно. Сегодня пошутишь - завтра на сайте ВР.
Life-game• 26 апреля 2024
Ответ дляCarin
Да уж, так и есть
Teonaa• 26 апреля 2024
По колу всі даруватимуть
Той - тому, той - наступному
І всі заплять з цієї дупи
liss• 26 апреля 2024
Подоляка сказал что государство это организация которая предоставляет услуги гражданам страны .
Я вот задумалась честно , а что мне страна дает и предоставляет?
1. Учеба была платной
2. Медицина платная
Работаю и за проживание в стране плачу налоги , вот в принципе обязательства на этом мои отпадают .
Недвижимость это нажитое людьми за жизнь и за которое уплачены налоги . Это рекет уважаемые на гос уровне тогда будет .
PamPamPam• 26 апреля 2024
Може це держава повинна забезпечити сім‘ї військових? Але так, владі ваша ідея сподобається
А.настасия• 26 апреля 2024
Почему так не пристают к тем же депутатам. Там недвиги огого) нее, надо обычных людей со всех сторон морозить....
Korsika999• 26 апреля 2024
Ответ дляliss
1. Учеба была платной
2. Медицина платная
По сути сейчас консульства это аферисты. Они деньги за услуги взяли, а паспорта не отдают.
Annalise• 26 апреля 2024
Ответ дляTakamaka
Ну от жила собі людина, билася як риба об лід, усе життя «починала з себе», але систему пересилити не змогла, покращити своє життя відповідно до можливостей також. Людина бачить політичний курс, власну безперспективність, продає все, бере свої знання, кота, валізу та переміщується до країни, де має більше можливостей, прав (так, фактично) та захисту навіть за відсутності громадянства. Співвітчизники радісно пхають у спину «без тебе впораємося, більше кисню залишиться». Через роки війна, і аж тоді людина раптово стає необхідною державі та співгромадянам, щоб захищати «свій дім та дітей» (яких в людини в Україні немає), потрібною аж до того, що у повітря летять чепчики від радості, що держава планує зробити з громадянина нелегала за кордоном або безправного бомжа вдома.
Це вам просто яскрава картинка сьогодення за мотивами свіжих подій. Так от, навіть у цій ситуації люди рвуть одне одного на шматки, йде постійний пінг-понг з перекиданням мʼячика, вимазаного в багнюці, від однієї категорії громадян до іншої, то з одного приводу, то з іншого. А провина тих, завдяки кому взагалі така ситуація склалася, і хто потім кинув цей мʼячик, залишається непоміченою. Тобто, вже саме суспільство продовжує толерувати, підігрівати цькування та усілякий треш. Далі що буде, знаєте?
Аплодирую, вы очень тонко все подметили, хоть тематика максимальна трагична для нас
liss• 26 апреля 2024
Ответ дляKorsika999
Согласна .
demicandum• 26 апреля 2024
Меня от таких игр в коммунизм трясти начинает. Я в свою квартиру душу вложила, никто не имеет права ее забирать, а если и будет такое, то я сделаю все возможное чтобы она никому не досталась
Takamaka• 26 апреля 2024
Ответ дляliss
1. Учеба была платной
2. Медицина платная
Налогов оказалось мало, надо еще свобода и жизнь за «услуги» государства, которыми многие по факту и не пользовались, при этом все же оплатив их налогами из собственного кармана. Но при этом оформление того же заграна или последующего оформления іd и то платное.
К.сюнька• 26 апреля 2024
Ответ дляliss
1. Учеба была платной
2. Медицина платная
Так рекет уже есть на гос уровне. Захотело государство - отправило на фронт, захотелось не выпустило за границу, карточки заблокировало, права забрабт
liss• 26 апреля 2024
Ответ дляК.сюнька
В страшное время живем (
Natal_ka91• 26 апреля 2024
А де гарантія що той військовослужбовець наступного дня її не продасть? Та й знаючи наш народ, купу мутних схем і розводняків розведуться. Як на то вже пішло, ’знайти ’ законну підставу для виїзду буде явно дешевше квартири. Так що вважаю це нісенітницею, занадто багато ризиків.
Руда Сова• 26 апреля 2024
Нет
Я готова отдать только то, что мне дала страна бесплатно, а то, что я заработала, я никому дарить не собираюсь
Angelika93• 26 апреля 2024
А як вам, створити регулярну армію і платити нормальні гроші професійним військовим, виготовляти самим зброю, не грабувати свій народ замість того, щоб відбирати житло у людей, закрити чоловіків, як скот, і кидати всіх, хто попадеться на фронт???
Angelika93• 26 апреля 2024
Ответ дляliss
1. Учеба была платной
2. Медицина платная
Ага, услуги по утилизации граждан страны.
herba fresca• 27 апреля 2024
Ответ дляAngelika93
Теоретически правильно и хорошо.
А практически, украинские кадровые военные только зп хотят,и сколько им не плати, они хотят сидеть в тылу,а на фронт будут ловить гражданских.