ЛісАпетная• 26 апреля 2024
Розповім і я про свою невістку
Скажу одразу, до тої серійної свекруні мені як до неба рачки. З невісткою відносини спокійні, вони живуть у місті, я в селі, бачимось на свята. Але мене ображає, що вона не хоче приїхати помогти щось по городу, посадити ту ж картоплю наприклад, навіть переорати землю не приїхала допомгти, син сам орав. Каже не хочу я рачки стояти біля тої картоплі, я собі куплю тих три мішка на зиму...Але ж своя то не покупна.... І все рівно я їм даю картоплю і ще завжди залишається курам. При тому що в мене і землі не багацько, 80 сотих всього, з них городу ну може половина. Жодного разу за 10 років не приїхала на картоплю, ані садити, ані викопати. Я саджаю на всю сім´ю, їм все даю, і консервації, і овочі, а вони їх не їдять, інколи каже що нічого не треба, в нас все є, а сама йде в магазин купує свіжі овочі. Навіщо купувати свіже якщо консервації стоїть повно...не на смітник же мені це все виносити. Ось і сьогодні кажу синові, їдьте картоплю саджати, а він каже ні, нам на дачу треба, бо вже місяць там не були.... мушу саджати сама.
Love_Love_Love_• 26 апреля 2024
Такий троль, писака - огородн к.
А шо там жуки, нажуків приїздить збирати
А поговорить?• 26 апреля 2024
Якісь тролі зараз стали нецікаві. От раніше тролі були! Як заверне історію, то Порадниця два тижні обговорює. А зараз якась фігня... То чоловік в платті, то мамі вібратора тра купити, то невістка бараболю не садить.
Ех, перевелися справжні тролі.
Парова Машина• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
починається.... що трольного?
Зібрали прям всі кліше про свекруху і городи. Співчуваю вашим дітям якщо ви правда така
Сама не знаю• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
починається.... що трольного?
Своє життя занапастили, дайте хоч дітям пожити. Задовбали всіх своїми городами.
Дуболом• 26 апреля 2024
Моя свекруня поняла и приняла, что я делаю что хочу, и огород в мои планы не входит. Поэтому, мир да любовь 😁 или, это может быть только я так думаю. А она темы про меня строчит...
Мамина корзиночка• 26 апреля 2024
Может я тупая, но чего тролль сразу? Людей с таким мышлением не бывает разве? Или треш историй никогда не бывало в жизни?
Люблю джаз• 26 апреля 2024
Ростишь их ростишь, а они(( свинота не благодарная, еще и женятся на ком не попадя
ВільнаНазавжди• 26 апреля 2024
Ну, я бы тоже не приехала копать, особенно со своей поясницей. Какие претензии к ней? Она не обязана упахиваться, может из чисто альтруистических убеждений, но не хочет и все))
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляПарова Машина
яка? мовчки все роблю сама і годую дітей?
Вельми шановна• 26 апреля 2024
Ну так реально проще и лучше купить три мешка картошки, чем гробить свою спину на огороде
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляСама не знаю
чого це занапастила? в мене пенсія 3200. ви вважаєте, можна на неї прожити без города?
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
80 соток - это же целое поле
це з домом, садом, хлівом, курятником...
ТигрЛьвович• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ну невестка же Вам не запрещает для себя сажать и себе консервировать.
Парова Машина• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ви не мовчки, а маєте претензії до невістки аж тему створили. Спочатку робите те про що вас ніхто не просив, потім навʼязуєте і тикаєте носом своєю допомогою. Діти без вас не прогодуються?
Кондуктор автобуса• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Даже половину не под силу обработать одному человеку
Даха-сваха• 26 апреля 2024
зараз не знайду той мем, тому текстом ’покупна картопля не така, бо в неї нема належної кількості страждань’
ви не можете змусити дорослих людей жити так, як ви хочете. саджайте менше, консервуйте менше
Леопардові панчохи• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Вибачте, а як це син сам орав? Плуг тягав?))
Сама не знаю• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Так тому вона у вас 3200, що замість нормальну роботу знайти, на городі сиділи.
Прокачую сідниці• 26 апреля 2024
Ответ дляА поговорить?
Ех, перевелися справжні тролі.
у вас є потенціал
Парова Машина• 26 апреля 2024
Ответ дляЛісАпетная
У дітей теж дохід 3200 і не проживуть без городу? Чи все ж таки це ВАМ необхідно, і ви їх примушуєте вам допомагати під прапором «я все для вас»?
ЛісАпетная
• 26 апреля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
я не прошу упахуватися, але два рази на рік можна приїхати допомогти? я ж не сталева все одна робити за всіх
Дай подивлюся• 26 апреля 2024
Навіщо їм Ваша городина та консервація? Навіщо навʼязувати і потім ображатись? Як важко -то найміть людей ,а син оплатить . чи принципово аби невістка на городі раком стояла? Ну щоб люди бачили ) І навіщо геть тих же 20 сотих картоплі? Щоб весною викинути чи восени продати за безцінь? Ну посадіть для власних потреб і все, а як не можете обробити решту городу то віддайте сусідам за якусь мінімальну оплату і буде всім щастя