Прасковична• 26 мая 2016
На вашу думку, що вигідніше ?
Є невелика сума грошей, на квартиру не вистачить, тільки на кімнату в гуртожитку або невеличке приміщення під бізнес. У що краще вкласти гроші?
Прасковична
• 26 мая 2016
Ответ дляЗавЛабСнаб
может стоит занять и купить квартиру?
думаю, такої великої суми яка потрібна для квартири ніхто не позичить, а так планую здавати і помаленьку відкладувати ще, потім продати і купити щось краще.
Жертва интернета• 26 мая 2016
Кімнату в гуртожитку.під офіс-треба ще купу документів,та й затишшя зараз на оренді.
Прасковична
• 26 мая 2016
хочу вкласти гроші, які вдалося наскладати у ще ті добрі часи, коли долар був 8 грн. Зараз доскладати на квартиру з таким курсом дол. ну нереально, нажаль(
Прасковична
• 26 мая 2016
Ответ дляЗавЛабСнаб
в таком случае - зависит от города и района где вы планирует покупать.
Львів