minikisa• 21 июня 2013

Допоможіть розібратися Налякав сон про дитину

Допоможіть перевести сон! дитині трошки більше року-риба по зодіаку. Приснилося що ми на річці. На березі я з сином і рідна сестра моя, у воді плаває сестри наречений. І тут ми з сестрою помічаємо прямо майже на суші біля берега, біля нас гострі плавніки з води тирчать, риба якась величезна довга, розміри як висота з двох людей приблизно... Ми кричимо з сестрою до її нареченого, щоб обережно бо риба страшна якась, а він підплив і вдарив рибу Та половину тіла викинула на берег і мордою до нас, я встигла сестру обняти, а вийшло що мій син же перед сестрою і риба вперлася носом майже в животик малого і обнюхує... Це шок, я не знаю як його рятувати і чи зробить шкоду вона йому-і прокинулась. Може це якесь попередження?
Фифачка• 21 июня 2013
Ві нічого на днях не дивилися????

Ангелочек с рожками• 21 июня 2013
Ничего страшного. В таких ситуациях нужно сказать ’Куда нось - туда и сон.’
Мона Лиза• 21 июня 2013
Вообще-то рыба в воде к беременности...
автор minikisa • 21 июня 2013
Ответ дляАнгелочек с рожками
просто здалось, що сон попереджає про щосью Перший раз малий наснився мені та щей в такому сні....
автор minikisa • 21 июня 2013
Ответ дляМона Лиза
Вообще-то рыба в воде к беременности...
Вагітність відпадає))) З чоловіком розвелася і рік не живу))
Мона Лиза• 21 июня 2013
Может у сестры...
ylyudmila• 21 июня 2013
Рыба - это или прибыль или беременность. Если вода была чистая, то хорошо, а если грязная - к болезни.
автор minikisa • 21 июня 2013
не дуже чиста, переживаю ще бо дитині грозить хірургічне втручання, я надіюсь, що обійдеться...
lfybbk01• 21 июня 2013
Для Вас в этом сне важно только вода-чистая или грязная, теплая или холодная. А все остальное это сестре- скорее к беременности, но прерванной по воле мужчины(((((((

автор minikisa • 21 июня 2013
Ответ дляlfybbk01
Дякую!!! Сестра каже, що не вагітна і ще не планують...
kolleO• 21 июня 2013
сон несет ваши страхи , информации о будующем он не содержит