ЗаведУющая• 22 июня 2016

Юристы очень нужна Ваша помощь.

Девочки,спасайте,очень нужен ответ на вопрос:
Можно ли подать заявление в суд без уплаты госпошлины?.Заявление про стягнення боргу за договором позики.
Результат:
вже голосів: 11
7 (63.64%) Нет
3 (27.27%) Просто интересно
1 (9.09%) Коментирую
0 (0%) Да
udachamir• 22 июня 2016
если у вас есть льготы, а так нет
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
Ответ дляudachamir
если у вас есть льготы, а так нет
Льгот нет ,в деле она отсутвует ,что это за номер
udachamir• 22 июня 2016
Ответ дляЗаведУющая
платите судебный сбор, если выиграете то возложите все проигравшую сторону, если проиграете, то на вас другая все траты возложит, если мировая то поровну
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
Ответ дляudachamir
если у вас есть льготы, а так нет
обоснуйте пожалуйста ответ .
Застряла• 22 июня 2016
Ответ дляЗаведУющая
Шо?
udachamir• 22 июня 2016
Ответ дляЗаведУющая
обоснуйте пожалуйста ответ .
прочитайте про льготы
рукиЖимолости• 22 июня 2016
Ответ дляЗаведУющая
обоснуйте пожалуйста ответ .
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3674-17 - достаточное обоснование?
smail75• 22 июня 2016
Від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються:

1) позивачі - у справах про стягнення заробітної плати та поновлення на роботі;

2) позивачі - у справах про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також смертю фізичної особи;

3) позивачі - у справах про стягнення аліментів;

4) позивачі - у справах щодо спорів, пов’язаних з виплатою компенсації, поверненням майна, або у справах щодо спорів, пов’язаних з відшкодуванням його вартості громадянам, реабілітованим відповідно до Закону України ’Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні’;

5) особи, які страждають на психічні розлади, та їх представники - у справах щодо спорів, пов’язаних з розглядом питань стосовно захисту прав і законних інтересів особи під час надання психіатричної допомоги;

6) позивачі - у справах про відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення;

7) громадяни, які у випадках, передбачених законодавством, звернулися із заявами до суду щодо захисту прав та інтересів інших осіб;

8) інваліди Великої Вітчизняної війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;

9) інваліди I та II груп, законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів;

10) позивачі - громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

11) виборці - у справах про уточнення списку виборців;

12) військовослужбовці, військовозобов’язані та резервісти, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, - у справах, пов’язаних з виконанням військового обов’язку, а також під час виконання службових обов’язків;

13) учасники бойових дій, Герої України - у справах, пов’язаних з порушенням їхніх прав;

14) позивачі - у справах у порядку, визначеному статтею 12 Закону України ’Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту’;
15) фізичні особи (крім суб’єктів підприємницької діяльності) - кредитори, які звертаються з грошовими вимогами до боржника щодо виплати заборгованості із заробітної плати, зобов’язань внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров’ю громадян, виплати авторської винагороди та аліментів, - після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом
Если у вас есть справка, что вы стоите на учете как малообеспеченная, или иные основания, то можете одновременно с подачей иска подать ходатайство об отсрочке или освобождении от уплаты. Образец такого ходатайства здесь например
http://advokat-rivne.io.ua/s2283845/zrazok_klopota...
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
В деле отсутствует квитанция об оплате судебного сбора,как судья мог принять решение об открытии дела?
smail75• 22 июня 2016
Вы бы рассказали в чем суть вашего вопроса, а не опросы устраивали. Об отсрочке или освобождении от уплаты судебного сбора суд постановляет Ухвалу. Если Ухвали нет, то этот вопрос не рассматривался.
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
Ответ дляsmail75
Цитата:
Вы бы рассказали в чем суть вашего вопроса, а не опросы устраивали. Об отсрочке или освобождении от уплаты судебного сбора суд постановляет Ухвалу. Если Ухвали нет, то этот вопрос не рассматривался.[
Да сложно все обьяснить.
В деле невооруженным глазом видны нарушения,первое из них отсутствие квитанции ,дальше бредовые обьяснительные типа ,отсутствовал на заседании по семейным обстоятельствам,это то что бросается в глаза,судья куплен,НО не может же быть чтобы все было так пахабно сделано,суд сельский ,но судья-то это судья.
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
Да сложно все обьяснить.
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
Ответ дляsmail75
Ухвалы на освобождение от уплаты нет.
рукиЖимолости• 22 июня 2016
Ответ дляЗаведУющая
Да сложно все обьяснить.
вы дело видели или только скрины?
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
Ответ длярукиЖимолости
вы дело видели или только скрины?
Дело
рукиЖимолости• 22 июня 2016
Ответ дляЗаведУющая
Дело
в исковом упонималось?
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
Ответ длярукиЖимолости
в исковом упонималось?
Что именно ?Квитанция?Нет.Ухвала среди документов одна ,только об открытии дела.
рукиЖимолости• 22 июня 2016
Ответ дляЗаведУющая
то есть её нет в перечне додатков?
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
В перечне есть,но по факту нет.
автор ЗаведУющая • 22 июня 2016
К делу она не подшита,первый лист дела позовна заява ,листы пронумерованы карандашем,в перечне на титульной странице не весь список документов.
Kattyshuk• 22 июня 2016
Добрый вечер! Напишите лично
smail75• 23 июня 2016
В ЦПК ст 27 предусмотрено право сторони робити витяги з матеріалів справи. Регламентація порядку реалізації цього права в законодавстві відсутня. Закон навіть не визначає, що таке витяг і чим він відрізняється від копії. Витяг з матеріалів справи - це документ, які відтворює частину змісту документа, який знаходиться у справі.

Оскільки законом передбачено право робити витяги, а не одержувати їх, можна зробити висновок, що суд не зобов´язаний давати витяги з матеріалів справи зацікавленим у цьому особам. Якщо цим особам необхідний витяг, вони виготовляють (роблять) його самі, а суд лише може засвідчити вірність цього витягу. При цьому він керується правилами, які передбачені для засвідчення копій документів, що знаходяться у справі (за аналогією закону).
Для того щоб зафіксувати існуюче порушення Закону, вам необхідно зробити витяг - скопіювати всі матеріали справи, прошити їх, звернутись з заявою про засвідчення вашого витягу.
Вам это нужно будет в апелляции, т.к. вы я так понимаю, ответчик. Но (!) такое нарушение является достаточным основанием для отвода судьи, подачи жалобы и т.п. Но если по сути решение будет правильным, велик шанс, что его не отменят. Так что можете помутить воду, но если квитанция была и ее просто потеряли в суде, истец возьмет выписку в банке и так подтвердит свою уплату суд.сбора. Боритесь лучше по сути исковых требований.
advocat911• 23 июня 2016
Удалено администрацией...