Послушная• 24 июня 2016

Чи можна перевчити чоловіка

Вийшла заміж пів року назад. Чоловік з села,я з міста. От в чому проблема. За весь цей період часу ніяк не можу привчити чоловіка брудні речі кидати в корзину. Носки,труси кідає,решту вссе в шкаф складає. каже "постірати джинси треба",і кладе в шкаф..ну де логіка? і так зі всіма речами. На роботу ходить в одних і тих самих шортах вже два місяці..двадцять раз казала що закінь в стірку,а ніяк,ну і далі ходить. У вас як? ви теж як думаєте прати то йдете і вигрібаєте все зі шкафа і передивлюєтесь? Він не привик сам собі одяг вибирати (в чому в гості йти),ті ж речі кидати в корзину,за нього все робила мама..що мама погладить то він і вдіває,так само тато його. Кажу я тобі не мама,буть трохи самостійним. ТО були проблеми з гігієною. Бо його мама казала ще з дитинства що митися можна раз в два три дні,вода дорога.і труси міняти раз в 3-4 дні бо вони за день не замазуються. і це говорить жінка...я просто вшоці була коли таке почула. то я два місяці бігала за ним з полотенцем і трусами кожного вечора,і заставляла просто,в нього ще робота така (на стройці працює).кажу ну не хочеться змити з себе те все..та першим ділом в душ треба йти як прийшов..а потім їсти і все інше. ТО він обіжається на мене..каже то мєлочі..кажу раз так то нема душу нема тобі сексу...бо так закалібало. то вже без нагадування ходить.хух виговорилась
пионерка_маша• 24 июня 2016
пробуйте, може перевчиться

Timber30• 24 июня 2016
не переучите....это должно быть с детства
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляпионерка_маша
пробуйте, може перевчиться
в мене мама каже що ніяк не перевчиш..може прийти з вулиці і залягтися в ліжко в одежі..кажу передінься..каже ’зараз’ і через годину може тільки передітись
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляTimber30
та да з дитинства..но я вшоці з мами його..і він не постіснявся таке мені сказати як його мама вчила
Радостина• 24 июня 2016
все с детства идет у вашего мужа, берите все вещи и сами стирайте , мужчины это дети)
Птица Говоруша• 24 июня 2016
это про вашего мужа: ’Можно вывезти девушку из села, но село из нее вывести невозможно’
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПтица Говоруша
ооо..я йому цю приказку казала. він обідився
Птица Говоруша• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
зря обижается) лучше б вывод сделал
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляРадостина
та стіраю.більшість мама в мене стірає то ходить збирає його речі тож...іноді не зручно...бо можу я забути достати

автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПтица Говоруша
зря обижается) лучше б вывод сделал
не доходить..як об стєнку..каже ти тікі привід посваритися шукаєш.для нього це все не важливо.лише вночі задоволення отримати
Смурфетта• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
Перевчити можна, але треба щоб і чоловык хоч трохи був в тому зацікавлений
КротоТо• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
Вот ему повезло! Терпения Вам, Автор!
КротоТо• 24 июня 2016
Ответ дляСмурфетта
і був спроможний сприймати інформацію
Птица Говоруша• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
ну, автор, тогда простите ’бачили очи....’
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляСмурфетта
а він ні вчому не зацікавлений. лутше аби цілий вечір біля нього лежала і цілувала. а з двома дітьми малими сильно не полежиш
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляКротоТо
Вот ему повезло! Терпения Вам, Автор!
дякую,але вже нема того терпіння.раз в тиждень через це сварки бувають. тк саме кажу як руками грязь можна змити..мочалка для чого...?йому всеодно
Смурфетта• 24 июня 2016
Ответ дляКротоТо
і був спроможний сприймати інформацію
та да, я своєму вже 10 років розказую про санітарію та гігієну)))) результати є, але не 100%. Але в мене й вимоги тоже добрячі.
ПС -але в корзину кидати був привчений з самого початку))))
КаРаКаТиЦа• 24 июня 2016
а зачем переучивать?
просто попросите ДЛЯ ВАС соблюдать такой ритуал
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПтица Говоруша
та не бачили...чесно якби пожила б з ним хоть місяць то і заміж передумала б іти..він як дитина..принеси,подай,постірай,погладь,шо вдіти,аде лежить

Я вся ваша• 24 июня 2016
вспомнился стишок
автор не в обиду

....в углу стоять мої носки,
Чи порубать їх на куски,
Чи може взять да постірать?
Та ну їх, хай собі стоять
Намакушка• 24 июня 2016
а до свадьбы он к вам тоже в грязных труселях ходил и не после душа?
Птица Говоруша• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
животные потребности...посрать, пожрать, поспать и поиметь(
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляНамакушка
тут незнаю..лише раз замітила грязні труси то місяць сексу не було..все розпитував чого...а мені соромно було сказати..а після весілля вже виговорилась по повній
Смурфетта• 24 июня 2016
Ответ дляЯ вся ваша
вспомнился стишок
автор не в обиду

....в углу стоять мої носки,
Чи порубать їх на куски,
Чи може взять да постірать?
Та ну їх, хай собі стоять
-це зі студентських років
Я не тону• 24 июня 2016
Можно! Где-то напором, где-то ласковым словом и под прицелом пистолета))). Я также городская, а муж с области. У нас не так все было запущено как у Вас, но душ, руки с улицы, после туалета - научила четко! Возможно тут и сыграла роль того, что муж ооочень хотел выйти из той среды, где родился. Высшее образование, хорошая должность, с годами ооочень хорошая - в начальниках мы теперь))) А как же - плох тот солдат, который не хочет быть генералом.
Поэтому среда, работа обязывает быть опрятным, одетым с иголочки и т.д.
Вам прийдется ооочень потрудиться, не один год(. Главное - его желание быть лучше и чище))).
Намакушка• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная

так вот
муж приходит с работы, вы в дверях говорите ему, раздевайся до гола, вещи забираете и в стирку
а его в ванную и так каждый день
выдаете ему новые труселя
Я вся ваша• 24 июня 2016
Ответ дляСмурфетта
-це зі студентських років
саме так
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляЯ вся ваша
вспомнился стишок
автор не в обиду

....в углу стоять мої носки,
Чи порубать їх на куски,
Чи може взять да постірать?
Та ну їх, хай собі стоять
це про мого чоловіка...не про мене..я привчина з дитинства кожного дня митися,літом футболку чисту раз вдягаю і в корзину..він може 4 дня ходити поки не скажу зніми бо смердить
СернаМоисеевна• 24 июня 2016
Пiв року як замiж вийшли... i двое малих дiтей??
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляЯ не тону
ооо..а про руки з вулиці мовчу...а після туалету то взагалі...даже не хочу говорити і себе розстраювати...на це вже болт забила