Послушная• 24 июня 2016

Чи можна перевчити чоловіка

Вийшла заміж пів року назад. Чоловік з села,я з міста. От в чому проблема. За весь цей період часу ніяк не можу привчити чоловіка брудні речі кидати в корзину. Носки,труси кідає,решту вссе в шкаф складає. каже "постірати джинси треба",і кладе в шкаф..ну де логіка? і так зі всіма речами. На роботу ходить в одних і тих самих шортах вже два місяці..двадцять раз казала що закінь в стірку,а ніяк,ну і далі ходить. У вас як? ви теж як думаєте прати то йдете і вигрібаєте все зі шкафа і передивлюєтесь? Він не привик сам собі одяг вибирати (в чому в гості йти),ті ж речі кидати в корзину,за нього все робила мама..що мама погладить то він і вдіває,так само тато його. Кажу я тобі не мама,буть трохи самостійним. ТО були проблеми з гігієною. Бо його мама казала ще з дитинства що митися можна раз в два три дні,вода дорога.і труси міняти раз в 3-4 дні бо вони за день не замазуються. і це говорить жінка...я просто вшоці була коли таке почула. то я два місяці бігала за ним з полотенцем і трусами кожного вечора,і заставляла просто,в нього ще робота така (на стройці працює).кажу ну не хочеться змити з себе те все..та першим ділом в душ треба йти як прийшов..а потім їсти і все інше. ТО він обіжається на мене..каже то мєлочі..кажу раз так то нема душу нема тобі сексу...бо так закалібало. то вже без нагадування ходить.хух виговорилась
пионерка_маша• 24 июня 2016
Ответ дляСернаМоисеевна
Пiв року як замiж вийшли... i двое малих дiтей??
і шо?
автор мабуть вагітна була і двійня родилась

автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляНамакушка

так вот
муж приходит с работы, вы в дверях говорите ему, раздевайся до гола, вещи забираете и в стирку
а его в ванную и так каждый день
выдаете ему новые труселя
я б так би і робила..та ми з мамою моєю живемо..якби окремо то так би дресирувала б шо капєц..а так трохи соромлюся...знаєте можна було трохи навчитися..два рази моя мама йому казала’а чого це твоїх носків в корзині за один тиждень нема?’...мені незручно стало..а йому хоть би шо
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляСернаМоисеевна
перше не від чоловіка,а друге нещодавно родилося
Я не тону• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
ооо..а про руки з вулиці мовчу...а після туалету то взагалі...даже не хочу говорити і себе розстраювати...на це вже болт забила
Вот зря! Воспитание нужно было начинать еще, когда Вы только встречались. У нас с душем было легко. Хочешь секса - в душ. Потом это вошло в привычку и когда поженились - было уже на автомате. С руками - боролась несколько лет(. Но теперь моет четко и контролирует детей))). Наука в лес не идет! Старая пословица рулит!
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляпионерка_маша
і шо?
ні,перше дитя не від чоловіка,друге нещодавно народилося)
Намакушка• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
ну так комната то у вас своя есть?
вот заводите его в свою комнату, говорите раздевайся догола, выдаете ему полотенце на причинное место и гоните в ванную
а сама вещи в корзину или сразу в стиралку, что уже наверняка
СернаМоисеевна• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
Могу только посочувствовать..
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
та стіраю.більшість мама в мене стірає то ходить збирає його речі тож...іноді не зручно...бо можу я забути достати
Так вы такая же, как и он? Вам мама стирает?..
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляЯ не тону
як зустрічались завжди йому казала щоб мив руки..а сам ніколи...то забув то те..та й все..миє як з роботи приходить і то не завжди..надоїло як папузі торочити одне й те ж саме

автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляНамакушка
ну так комната то у вас своя есть?
так спочатку і було..зразу видавала полотенце і труси..він каже ’я втомився,потім’..але вже це привчила..а от як кидати речі в корзину ще ні..
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляНамакушка
а до свадьбы он к вам тоже в грязных труселях ходил и не после душа?
+++
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
тут незнаю..лише раз замітила грязні труси то місяць сексу не було..все розпитував чого...а мені соромно було сказати..а після весілля вже виговорилась по повній
Зачем замуж тогда выходили?..
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПростецкая
мама стірає мої речі коли її речей мало в корзині,щоб дарма машинка не крутила. а так я свої,чоловікові і дітей речі сама стіраю
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
це про мого чоловіка...не про мене..я привчина з дитинства кожного дня митися,літом футболку чисту раз вдягаю і в корзину..він може 4 дня ходити поки не скажу зніми бо смердить
Я меняю футболку не каждый день, потому что это бред!
Строитель...он работает в той же футболке, что и ходит? Дезиком пусть мажется...
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПростецкая
Зачем замуж тогда выходили?..
от спитайте нащо..перша причина того що завагітніла,але і так вже після заручин взнала..то нічого не хотіла..думала розійдемся бо зла була дуже,але шось туда сюда і вийшла заміж
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
Мой муж не моет руки после туалета. И я не мою. И все ок.
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляСернаМоисеевна
Кстати, да...
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПростецкая
а я змінюю..я так навчена..особливо коли спека на вулиці,ти бігаєш за дитиною і вся мокра приходиш. дезік доречі я йому перший купила в його житті.
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПростецкая
ну бажано мити після туалету чоловікові..лікарі всі радять...я мию от коли їсти йду робити

Рожки-да-ножки• 24 июня 2016
Скажите ему, если он такой экономный, то в след. раз вы в целях экономии не помоеете продукты, чтоб ему что-то приготовить или сварите борщ из немытых овощей.
Или давайте по нужде ходить за угол (ничего, что воняет), зато воду экономите!!!
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляРожки-да-ножки
нє тут ми не економим воду і він теж..от в себе вдома то да
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
Ужас какой! Это позор какой для мужика, если его носками и тд заведует еще и теща... бедный муж! Конечно, у него желания не будет...
Не бывает семьи ’Мама+я+муж’. Бывает или ’Я+муж’, или ’Я+мама’. А из вашего ’Мама+я+муж’ всегда получается ’Мама+я’ - мужик сбегает. И при таком раскладе вы никогда на него не повлияете!
Смурфетта• 24 июня 2016
Ответ дляРожки-да-ножки
Зная таких людей -их это не испугает)))))
Смурфетта• 24 июня 2016
Ответ дляПростецкая
Если у мужика претензии -то он сам может заработать на квартиру, никто ж не запрещает))) А пришел жить к теще -сам виноват.
Простецкая• 24 июня 2016
Ответ дляСмурфетта
Если ваш заработал - хорошо!
В ситуации автора - как есть. Но я говорю об отношении автора к своей семье. Сожительство с мамой далеко не всегда означает ее принадлежность к молодой семье! А у автора мама - член семьи. Это неправильно, о чем я говорю. Маму нельзя примешивать ни при каких обстоятельствах, жена должна принимать позицию мужа, а уж только потом на него влиять. Сама!
автор Послушная • 24 июня 2016
я хочу виховати чоловіка такого як мій старший брат. йому 25 років..но він може собі постірати труси носкі сам..в нього взуття завжди в ідеалі..він раз на два тижні вимиває кросівки повністю,чистить взуття,речі брудні в корзину кидає,прасує сам.в нього нема такого щоб якщо він кудись збирається йому мама прасувала.в нього все акуратно,все на вішачках.стильно одягається,речі не розкидані.Зашиває одяг сам.Їсти собі сам робить,борщ,суп зварить.о пощастить жінці о ідеал для мене..а чоловік каже ’то треба було такого шукати’..кажу ’хто ж знав що ти такий ніряха’. Впринципі на брата ще армія трохи вплинула..а мій чоловік все переховується
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ дляПростецкая
Если ваш заработал - хорошо!
ну жити окремо зараз немає змоги. я сама знаю що треба казати йому мийся,міняй носкі. ну просто мама іноді тихенько може сказати щось..чи як пере свої речі бать що його речей нема...в цьому поганого нічого не бачу...не втручається в наше життя..то певно єдиний раз був що вона за носки йому сказала
дЫнька• 24 июня 2016
)))що ж Вам і сказати... не пишіть і тим, де має бути и))) а речі чоловікові самі забирайте і кидайте у прання! це лише Ваша вина, що чоловік 2 місяці!!!!!!!!! ходить в одних і тих же шортах! Те, як виглядає чоловік - це обличчя дружини.
автор Послушная • 24 июня 2016
Ответ длядЫнька
розумієте..я раз їх кинула в корзину він достав зранку звідти і вдів..мотивуючи що йому більш нема що одягнути..хоча це не так.
дЫнька• 24 июня 2016
Ответ дляПослушная
якщо бачили, що він у них іде - потрібно було зняти. А про його маму... і слів нема. Мій чоловік теж із села. Але миється двічі на день - душ. Перед сексом - нижче пояса, нам так комфортно. Носки, труси кожен день, і футболки також... Чисті одіває... це все виховання! боріться з тим, щоб діти мали достойний приклад