Лыжи со вспышкой• 07 июля 2016

Хто пробував пекти такі печенька?

як на смак? можна рецепт?
Курс капусты• 07 июля 2016
тююю слоечки, с чайком самое то
готовое тесто покупаю слоеное дрожжевое, смазываю белком , присыпаю сахаром))))))))))))))))

mamadoma• 07 июля 2016
мне творожное тесто напоминает
АсобеннАя• 07 июля 2016
Ответ дляКурс капусты
тююю слоечки, с чайком самое то
кубиками режете?
Физрукая• 07 июля 2016
Ответ дляmamadoma
мне творожное тесто напоминает
И мне. Не слойки.
Курс капусты• 07 июля 2016
формочки детские ( в смысле звездочки, сердечки, грибочки)
автор Лыжи со вспышкой • 07 июля 2016
дівчатка треба рецепт тіста, купити тісто в СМТ це те ж саме що валятись пяним під забором) заплюють односельчани)))
можна рецептик такого печенька може хтось має)
автор Лыжи со вспышкой • 07 июля 2016
СМЕТАНА и МАРГАРИН мука розрихлювач , може бути такий склад даного печеня?
Физрукая• 07 июля 2016
Ответ дляЛыжи со вспышкой
да наплюйте на всех!)))
Гороховая• 07 июля 2016
Ответ дляЛыжи со вспышкой
http://pechenie123.ru/home/pechene-na-rassole-s-ma... держите

Патриоточка• 07 июля 2016
http://www.liveinternet.ru/users/kschisa/post39050...
АсобеннАя• 07 июля 2016
Ответ дляПатриоточка
слоеное
автор Лыжи со вспышкой • 07 июля 2016
дякую за рецептики) пішла замішувати тісто))) малюкам нетерпиться посмакувати вже)))
Покращена• 07 июля 2016
Ответ дляКурс капусты
тююю слоечки, с чайком самое то
Вы конечно ас в кулинарии
Это творожное печенье
автор Лыжи со вспышкой • 07 июля 2016
Ответ дляПокращена
Вы конечно ас в кулинарии
Это творожное печенье
можна рецептик?
Чудо-Рыба-кит• 07 июля 2016
погуглите печенье гусиные лапки
o.shalneva• 07 июля 2016
Перепробовала много рецептов творожного печенья,но этот действительно идеальный
http://home-restaurant.ru/vypechka/tvorozhnoe-pech...
Покращена• 07 июля 2016
Ответ дляЛыжи со вспышкой
можна рецептик?
Я с сайта хлебопечка рецепты беру, творожное пару раз пекла, мне дорого выходит. Я творог лучше в ватрушки положу.
Горизонтальный самовар• 07 июля 2016
Ответ дляo.shalneva
а в мене не получилось таке печиво в середині якесь було не повністю пропечене , духовка гарно пропікає торти ,печиво , а це щось не получилось
o.shalneva• 07 июля 2016
Ответ дляГоризонтальный самовар
Попробуйте печь кружочками,я иногда так делаю .

Горизонтальный самовар• 07 июля 2016
Ответ дляo.shalneva
кружочками теж попробувала пекти останні , то вони засушились пили з чаєм розмочували , добре що остаток був 5 шт. проексперементувала .
o.shalneva• 07 июля 2016
Ответ дляГоризонтальный самовар
Жаль!Тогда ищите свой идеальный рецепт.
Горизонтальный самовар• 07 июля 2016
Ответ дляo.shalneva
Жаль!Тогда ищите свой идеальный рецепт.
в мене в сім’ї більш полюбляють пісочне печиво , а це й рецепт показався не складним і оригінальним - спробувала , а потім подумала краще б ватрушки спекла б
автор Лыжи со вспышкой • 07 июля 2016
Ответ дляГоризонтальный самовар
тільки що спекла) вийшлос справді достатньо)
так як ви пишите перші непропеклись на 190 в середині, 2 деко я просто кружечками пекла то пробувала також мабуть будемо в чаї розмочувати невгризеш, зато спечене
духовка в мене хороша тому попробувала ще по іншому))) і вуаля получилось і пропеклось)
відразу на 210 настроїла , непереживайте незгорить зато пропечеться що не буде клейкої в середині прослойки)
на смак класне і пишніше ніж те що на 190 пеклось)
Горизонтальный самовар• 07 июля 2016
Ответ дляЛыжи со вспышкой
я на більшу темп.* не ризикнула ставить , подумала згорить не зверху так знизу точно , тоді спробую ще раз , якщо не получиться тоді вже точно не моє