Ранковий базар• сегодня в 11:42
Чтобы мужчина содержал, нужно
быть красивой? По другому никак?
Интересно, кто нибудь видел пары где девушка страшненькая, но мужчина её полностью содержит?
Воленс-неволенс• 2 часа назад
Ответ дляMary_40
По факту мужчины выбирабт тех кто юлиже. Ахать начинабт втягиваются привыкают.
Посмотрите на домработницу шварца, страшная, жирная, а он актер с красотками крутился.
И мером был. Безос взял соседкв.
Я дажп удивилась собчак анатолий бросил жену рпди секреиарои, тогда в те времена мер питера это круто, это ппосто миллионы денег, причем оеа в не слигком моложая была и склрее некоасивая
И мером был. Безос взял соседкв.
Домогосподарка Шварца пуерторіканка, здається, ви ж розумієте, яка так гаряча кров, яка сексуальність і лібідо ?
Обʼєми на якість сексу не впливають )))
І він же її не кохав, це був лише кекс … як спорт )))
Обʼєми на якість сексу не впливають )))
Советничаю тут• 2 часа назад
Ответ дляАкуна_Матата
Потому что такие мужчины очень занятые люди и им некогда далеко искать,взяли что было под рукой.И красивая жена Шварца могла давно ему не давать.
Скоріше всього такі жінки дають те що конкретному чоловіку потрібно, кожному своє. Я знаю дві надзвичайно забезпеченні пари, речь не про 100 тисяч, звичайно, в одному випадку дружина модельної зовнішності, яка самостійно веде свій бізнес і купу проектів, і її чоловік постійно це підкреслює, в іншому випадку, дружина повністю живе життям чоловіка і все підтримає, а характер там такий, що ой, винесе мізок за негарно останку за столом або не ту виделку, я би прибила за 10 хвилин, а людина більше 20 років з таким живе.
Советничаю тут• 1 час назад
Ответ дляДлинноНожка
Дело совсем не в красоте. Характер , умение ставить свои правила.
))) да звичайно, а у чоловіка немає своїх правил і характера. Справа в тому щоб знайти чоловіка який не пошле тебе з твоїми правилами, а прийме. Це як сказати що будь яка жінка буде чудово і багато готувати, прибирати і народжувати сто дітей, головне щоб чоловік умів свої правила поставити, ага
Санта Барбара• 1 час назад
Ответ дляАкуна_Матата
Кто ищет-тот всегда найдет,правильные по полям сейчас не бегают
+1000, не знаю адекватных статусных обеспеченных мужчин кому было бы интересно по окопам сидеть. Но вот правда) у них другие интересы и время -деньги, плюс они умные