Автопортрет нурофена• 26 июля 2016

Загальний аналіз крові

Дівчата, хто розуміється, малій 6 місяців за два тижні 3 раз піднеслась температура 37.7, то му 2 дні закінчила давати Лопракс. сьогодні знову піднеслась на вечір, пішла вже сама здала анліз( минулого разу лікар випасав лікування без аналізу). І в аналізі моноцити 0. Дитина на ГВ. Лейкоцитів 14. ШОЕ 2. Чи погано це?
Моль Молливна• 26 июля 2016
для кожної вікової групи різні показники. Шукайте в неті. Я тільки по ним звірялась.

всегдаДаДа• 26 июля 2016
Уровень лейкоцитов повышен
Идёт восполительный процесс
Обратитесь в детскому педиатру
Моль Молливна• 26 июля 2016
тут спробуйте: http://dutuna.in.ua/zagalnij-analiz-krovi-ditini/#...
автор Автопортрет нурофена • 26 июля 2016
а моноцити 0. зменшено. дуже переживаю, начиталась...
Бронетапок• 26 июля 2016
Напишите весь анализ.
гемоглубін 120 еритроцити 4,10 к.п 0,9 шое 2 лейкоцити 14 е-4 п 6 с-40 л-50 м-0
Бронетапок• 26 июля 2016
Да, к педиатру нужно.
Лейкоциты немного повышены. И для Вашего возраста должно быть побольше лимфоцитов.
Сдайте мочу ещё.
Ответ дляБронетапок
Да, к педиатру нужно.
Сдайте мочу ещё.
дякую, а моноцити?
барс 82• 26 июля 2016
Вероятно бак. инфекция, при вирусе моноциты и лимфоциты повышены, у Вас же палочки на верхней границе нормы и немного повышены нейтрофилы. Выздоравливайте! А лучше пересдайте еще раз анализ

дякую!!! не повино бути щось поганого?