яночка2506• вчера в 13:01

Низкий уровень сахара у ребенка периодически

Добрый день! Подскажите пожалуйста, было ли у кого то такая проблема. Ребенку 3 года, периодически по утрам, может 1 или 2 раза в месяц возникает рвота, мерила сахар дома, был низкий, помогало сладкая жидкость, что то сладкое. Были у педиатра с этой проблемой, она говорит наблюдать, давать сладкое. Больше ничего. Меня очень пугают почему иногда возникают такие состояния. Буду благодарна!
Teonaa• вчера в 13:13
А що Вас спонукає саме цукор міряти (при рвоті)
Я ще розумію б ацетон…
Тут прокоментувати важко. Цукор низький зранку в усіх🤷‍♀️

Еленка14• вчера в 13:13
Це фізіологічно для дітей, плюс індивідуальна ’настройка’ організму дали такий мікс. Дитина їсть нормально? І так, солодке вам показано
Еленка14• вчера в 13:14
У дітей через вікові особливості мало глікогену, переросте
Скажена Білка• вчера в 13:17
Я бы проконсультировалась у гастроентеролога. Можете неделю-две вести пищевой дневник ребенка, чтобы было что анализировать.
автор яночка2506 • вчера в 13:18
Ответ дляTeonaa
Я ще розумію б ацетон…
Дякую! Просто в сім´ї був діабетик, періодично собі перевіряю, в минулий раз перевірила доньці і було 40, дуже низький, піднімали удома самі, сьогодні знову проснулася дитина і погано було їй, давала солодке щоб краще стало. Буду купляти ще тести на ацетон. У першої дитини був ацетон, але переріс.
Teonaa• вчера в 13:20
Ответ дляяночка2506
Ну я розумію алгоритм дій типу «температура- заглянути в горло»; рве - подумати що їла і спитати де болить живіт; срачка - те саме.
А ригає - і цукор мяряти…..такого не буває🤷‍♀️
автор яночка2506 • вчера в 13:20
Ответ дляЕленка14
Їсть нормально, просто не розумію, чому в якісь дні зранку так погано буває дитині, рвота, слабкість, а лікар каже що дитина здорова
автор яночка2506 • вчера в 13:20
Ответ дляЕленка14
Дякую!
Irinkalak• вчера в 13:22
А низкий это какой

автор яночка2506 • вчера в 13:22
Ответ дляСкажена Білка
Спасибо большое! Продукты питания не меняются у нее, все домашнее, уже пробовала следить что кушает перед этим. Но заметила что раз в месяц или два раза, возникает у нее слабость с утра, рвота, тошнота. Врач говорит просто наблюдать.
Еленка14• вчера в 13:23
Ответ дляяночка2506
Може набігався перед цим, перенервував, зїв трохи менше, ніж зазвичай - і вуаля, все склалося саме так. А ви точно не обмежуєте в солодкому?
автор яночка2506 • вчера в 13:25
Ответ дляTeonaa
Навіть не знаю, в інтернеті вичитала що при низькому рівні цукру є тошнота, вот і виявила глюкометром два рази низький рівень цукру дуже. Просто саме це тривожить, чому в деякі дні він так сильно падає до 40, що дитина блідна стає, слабка становиться, через час після солодкого краще, но чому він падає угода так сильно, не розумію і лікар не каже нічого
автор яночка2506 • вчера в 13:26
Ответ дляIrinkalak
А низкий это какой
В прошлый раз был 40, сегодня было 49
автор яночка2506 • вчера в 13:27
Ответ дляЕленка14
Солодке в нас тільки домашнє, не можу сказати що багато їсть солодке, але потрошку даю в день. Вчора бігала перед сном, може це дало, не знаю навіть
Скажена Білка• вчера в 13:28
Ответ дляяночка2506
Тут скорее не про продукты, а про сбалансированность. Условно не поела вечером/ недостаточно углеводов, наскакалась, за ночь упал сахар, поднялся ацетон и привет рыгачки.
И проговорите обязательно, что в семье был диабетик, чтобы ничего не пропустить.
автор яночка2506 • вчера в 13:35
Ответ дляСкажена Білка
Спасибо большое! Будем снова идти к врачу
Remensa• вчера в 13:36
Ответ дляяночка2506
В прошлый раз был 40, сегодня было 49
Що це за показник такий?
Катря Харківська• вчера в 13:50
Ответ дляRemensa
Що це за показник такий?
В мг, автор, мабуть, за кордоном. В нас виміряється в ммолях
Teonaa• вчера в 16:45
Ответ дляяночка2506
Не знаю но думаю це таке вікове щось

Teonaa• вчера в 16:45
Ответ дляяночка2506
Вечеряє хай гарно