Пропеллер на 6 персон• 11 августа 2016
як зробити так щоб купували в контакті?????
в мене 9000 друзів ціни дуже низькі плаття нові по 100-150гри а заказав нема раз в місяць...в інших в контакті на день по 20-40 заказав товар цей самий як так можна зробити що купували?7
Хорошенькая• 11 августа 2016
Заказав
Замовлень. Якщо ви так же в соц мережах спілкуєтесь, то і не дивно що у вас нема ’заказав’.
Патриотка• 11 августа 2016
у меня та же история, ничего не покупают вк....( все в наличии, детская одежда....
Помогалочка• 11 августа 2016
знакомая продает б/у и новое детское в основном, так только фотки выкидывает, сразу куча брони