Апрель Ивановна• 06 сентября 2016
У кого діти вчаться/вчилися у старших класах Наукової зміни?
Яку спеціалізацію обрали? не шкодуєте?
З одного боку, лякають, що в математичному сильно заглиблюються, чи варте воно того? Дитина не особливо прагне.
З іншого боку, мови теж не вчать, точніше, іноземного мовлення не вчать. На іноземній вчать якісь партії і устрій Великобританії. Усе, що вивчили у мовній спеціалізованій школі, успішно забули(((
Які особливості в економічних класах? Це золота середина чи ні те, ні се?
Поділіться, будь ласка, враженнями...
Бентливуман• 06 сентября 2016
Дочка была в экономическом . Единственный плюс, сама блестяще сдала ЗНО и поступила на бюджет в экономический вуз. После школьных знаний, учится её легко . На след год зашита бакалавра. Чем дальше, тем больше проф. не довольна. В нашей стране, экономические законы не работают! 90% теории не соответствует действительности на практике !
Играюся• 06 сентября 2016
Интеллект не рассматриваете? Сильнее НЗ, а уж с языком там точно все отлично, даже в физ-мат классе.
Апрель Ивановна
• 06 сентября 2016
Ответ дляБентливуман
Дякую за розгорнуту відповідь)
Можливо пошукати варіанти закордоном довчатися-працювати?
А в ліцеї у старших класах економіка була? на якому рівні?
І на якому рівні іноземні мови?
Апрель Ивановна
• 06 сентября 2016
Ответ дляИграюся
Уже розглядаю) Вступити складно на рівні 8 класу?
Играюся• 06 сентября 2016
Ответ дляАпрель Ивановна
Т.к. несколько лет назад ввели набор в 5 класс, то, по сути, в 8 класс ДОнабор, что, конечно же, усложняет поступление.
И учиться там реально сложно. Сын поступал, когда еще набор был в 7 класс ’с нуля’, в их классе было 38 человек, в 11 осталось 22... Кто сам ушел, кого отчислили.
Апрель Ивановна
• 06 сентября 2016
Ответ дляИграюся
а через що складно?
скільки коштує навчання?
Играюся• 06 сентября 2016
Ответ дляАпрель Ивановна
а через що складно?
скільки коштує навчання?
Требования высокие, объемы информации большие, программа довольно сложная (оцениваю как выпускница мехмата). Чтоб учиться там надо иметь способности+желание, на чем-то одном далеко не уедешь.
С этого года 800грн/мес (но еще учебников вагон и тележку покупать приходиться).
Апрель Ивановна
• 06 сентября 2016
Ответ дляИграюся
дякую, успіхів вам!)
У Науковій зміні теж програму розширюють на свій розсуд і оцінки занижуть - типу прагнуть досконалості. Насправді, це відбиває охоту від навчання. Навчання повинне бути не складне, а цікаве...